Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce v- ar face sa va inselati sotul?


Recommended Posts

Daca esti femei cu capul pe umeri si nu cu el in chiloti innainte de ati insela sotul AI DIVORTA! Nimeni nu spune ca nu se poate intampla (daca chiar crezi in asa ceva [zz]) ca vreodata in viata ta descoperi ca FAT-FRUMOS PE CAL ALB a venit si te vrea doar pe tine si tu doar pe el! No si atunci??? Sari din chiloti fuga sa il prinzi pe FAT-FRUMOS sa nu il pierzi? Eu zic asa rabdareeeeeee... daca el este intradevar FAT-FRUMOS...si daca TU ai hotarat asta ca nu iti mai trebuie sotul tau (desi eu personal am ceva reticente conservatoare aici dar asta in alta discutie)...atunci ASUMA-TI DECIZIA si DIVORTEAZA, e cinstit pentru tine, pentru familia ta, pentru sot, pentru insusi FAT-FRUMOS! Dar cum eu nu cred si nu am crezut NICIODATA in basme si povesti cu feti-frumosi si zane care indeplinesc dorinte...iar Fat-frumos NU EXISTA, logic ca nu mi-as insela sotul! Apel la fetele tinere: Dragele mele NU EXISTA FAT-FRUMOS, suntem doar oameni toti cu bune si rele! Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ehehe, iar ma bag in zama.....intai de toate, ce e ala inselat? da' hai sa vedem ce zice dexu'" "Indus in eroare; pacalit, amagit." sa presupunem ca io as avea o relatie extraconjugala, si sotul ar sti? ar mai fi inselat? nuuuuuuuuuuu, vedeti? si daca as uita sa-i zic?[:D] evident glumesc, sunt o femeie virtuoasaaaaa, si caruia nu-mi arde de asa ceva, doamne fereste, ma si-apuc sa fac matanii....da' totusi, vreun doritor nu e p-aci? domnu', sau domnu'?[alcool][alcool] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=df24.jpg&.src=ph"]fetele de pe DC[/url] Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adusca
ehehe, iar ma bag in zama.....intai de toate, ce e ala inselat? da' hai sa vedem ce zice dexu'" "Indus in eroare; pacalit, amagit." sa presupunem ca io as avea o relatie extraconjugala, si sotul ar sti? ar mai fi inselat? nuuuuuuuuuuu, vedeti? si daca as uita sa-i zic?[:D] evident glumesc, sunt o femeie virtuoasaaaaa, si caruia nu-mi arde de asa ceva, doamne fereste, ma si-apuc sa fac matanii....da' totusi, vreun doritor nu e p-aci? domnu', sau domnu'?[alcool][alcool] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=df24.jpg&.src=ph"]fetele de pe DC[/url] Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....
[:-)))][:-)))] May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adusca
ehehe, iar ma bag in zama.....intai de toate, ce e ala inselat? da' hai sa vedem ce zice dexu'" "Indus in eroare; pacalit, amagit." sa presupunem ca io as avea o relatie extraconjugala, si sotul ar sti? ar mai fi inselat? nuuuuuuuuuuu, vedeti? si daca as uita sa-i zic?[:D] evident glumesc, sunt o femeie virtuoasaaaaa, si caruia nu-mi arde de asa ceva, doamne fereste, ma si-apuc sa fac matanii....da' totusi, vreun doritor nu e p-aci? domnu', sau domnu'?[alcool][alcool] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=df24.jpg&.src=ph"]fetele de pe DC[/url] Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....
Inselatu' e atunci cand Fat Frumos zice ca e 'cel mai cel' si calul lui e cel mai tare....cand de fapt,calul nu e BMW,ci doar o dacie din '80,iar Fat Frumos e de fapt...mecanicul[:D],deci mai bine ramai cu husbandul,ca macar ii cunosti mai bine...'carosabilul'[:D] Duamna virtuoasaaaaaaaaaa.....si tot inselat e faptul ca tot promiti de 2 ani ca ajungi pe la mine si nik...ies la pensie si nu-ti vad ochisorii[sm] [alcool] Nora__ [url="http://community.webshots.com/user/nora__"]Comorile Norei__[/url][comoara] [url="http://new.photos.yahoo.com/noricel2222/album/576460762380806697"]Noutati 2006-2007[/url][foto] [url="http://www.dropshots.com/Nora__"]Filmulete 2006[/url] ------------------------- Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adusca
ehehe, iar ma bag in zama.....intai de toate, ce e ala inselat? da' hai sa vedem ce zice dexu'" "Indus in eroare; pacalit, amagit."
Hop si eu in "zama". Pai legamantul de casatorie presupune ca nu vei iubi alt barbat, asa ca l-ai inselat atunci cand ai jurat stramb. [mariaj] [cool] tare comentariul tau! [flo] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apai si eu [il], tot cu George Clooney ...[alcool] Da' vad ca m-am trezit cam tarziu , ca deja e solicitat deja![amoras]Acum suntem 2 eu si Giulia , bune pt. preselectie.[box]Mai vrea careva?[bruta]Desi , la cat de acrisori par strugurii ( ca in Franta , poate se intalneste Giulia cu el , pe la Cannes , ceva , [bis]- pe cand , sa vina el in Romania si sa ne intalnim ca din intamplare...sincer , [:D]ce sanse am?[bang])- si , gandindu-ma si ca el doarme in pat cu un porc[^], cred ca-l prefer , totusi , pe barbatu-meu, asa ca , ( plini ochii de lacrimi)ADIO!-VIS FRUMOS![q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Nora__
Duamna virtuoasaaaaaaaaaa.....si tot inselat e faptul ca tot promiti de 2 ani ca ajungi pe la mine si nik...ies la pensie si nu-ti vad ochisorii[sm] [alcool]
ne belea unde-mi expun io virtuozitatea, pe site unde ma citesc cunoscutii. Noro, poate sufli ceva fiorosului ca nu ma mai vezi nici urmatorii ani la ochisori, ma bate'n gura ca pe coasa...nu ca fac, ci ca scot vorba din casa[:D] da' tu nu te-ai mutat din tatarasi?
quote:
Pai legamantul de casatorie presupune ca nu vei iubi alt barbat, asa ca l-ai inselat atunci cand ai jurat stramb
poi cine-a zis ca iubesc alt barbat? numa...vorba aia rusinoasa, nu poci s-o zic ca-s sfioasa si virtuoasa, ma'ntelegi, deci si definitia asta cade. ma duc sa-mi pun titulatura: "sunt o duamna virtuoasa, ce pana mea"[alcool] numa' sa mi-o ia ca-i cam lunga, si n-as vrea sa-i tai din semnificatie[:D] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=df24.jpg&.src=ph"]fetele de pe DC[/url] Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi pare rau ca nu l-am inselat in cei multi ani de cas(z)nicie.[bang] Nimic, absolut nimic nu mi-a oferit acel om. Acum ma tin cu dintii si cu unghiile de o regula de viata, prima mea semnatura. Sunt Stan Patitul. _______________________________________________________________________________ O relatie sanatoasa are ca baza: schimbul intelectual, apropierea emotionala si sexualitatea. ___________________________________________________________________________________ Cadoul prefect pentru copil? Lasa-i copilaria! Cadoul perfect pentru femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul perfect pentru barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...