Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Craciunitze sexyyy (90)


Recommended Posts

La multi ani, Matei Stefan ! Sa-ti traiasca feciorul Bianca
Mos Craciun, mos Craciun, eu stiu ca esti bun Si-ai s-aduci sub bradut si pentru mine-un cadout [pegeam]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

..[q] nu-mi merge messsss-ul dana baga un link si arata-mi leptop-ul tau As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][bis][bis]....am primit inca 2 felicitari [pup] Cami nr2 si de la Georgiiii[pup] As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis]am primit felicitarea de la Bimultumesc fatooo.. fetelor nu stiu daca mai apuc sa intru...mainee plec!!! va pupacesc pe toatee..o sa;mi fie tareeee dorrr de voiii.. ne auzim la anul[:D] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76543"]Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87470"] Un fulg pentru seara de Craciun[/url][*] "Nimic nu-i imposibil!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele. Vad ca iar aveti probleme cu soacrele. [:D] La multi ani, Stefan a lui Gaby! La multi ani, Stefan de Cristina! La multi ani, Stefania de Georgiana! La multi ani, Stefan de Bia! Despre noi.... Tony e mai bine, in sensul ca nu mai tuseste, suntem in continuare pe antibiotic inca vreo 10 zile. Ne luptam cu diareea care vine si pleaca, nu mananca, bea foarte putine lichide. Sper sa scapam sa nu trebuiasca sa ajungem la antibiotic intravenos. Am avut un Craciun de vis [:D]Glumesc desigur. Eu aproape mi-am taiat venele cu un cutit vineri seara. Pregateam oasele pt piftie si voila. Era fain sa fi umblat si la suturat vene de Craciunul asta. Seara de ajun am fost singuri si ofuscati. Apoi luni am avut musafiri niste prieteni, ieri a venit Cami. A trecut mai fain. Concluzie de la intalneala? Mai zici ca ne stiam de o viata, povesteam super degajat. Familia ei e superba, ea arata beton si nu va zic ca e super ca o stiti bine si voi de atata timp. Si apoi clare si-o ia in cap.[ispita] Maia l-a pupat de l-a albit pe Tony, Robert l-a cam ignorat sau a fost in competitie pt atentie cu el. Am cateva poze super faine in care Robert se impunea clar....[:D] Am facut poze si noi, si ea acum urmeaza sa le trimitem una la alta si apoi le vedeti. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liana...Doamne ajuta [copil] As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. in primul rand Stefanilor,Stefaniilor la multi ani! si daca eu mi-am luat-o in cap bine de tot cu siguranta si Olga ar trebui sa si-o ia in cap[:D] Asa cum familia mea e superba asa si familia ei.Ea este o miss.Pozele sunt un caca pe langa realitate. Tony un "bebe" super dulce si super cuminte.[:D]A varsat el cafeaua pe jos(voit) si apoi a sters cu piciorusul dar asta e un nimic pe langa sucul imprastiat prin toata bucataria[alcool] A! si Olga este o buna gospodina.Am mancat o prajitura de nu mi-a venit sa cred ca e facuta in casa.Colegul care nu mananca dulciuri a devastat platoul.Acasa nu se atinge de prajit. mele.Ale Olgai au fost bune[neand] Concluiza:am vorbit de olga si fam. ei pana la 2 dimineata si am ramas prieteni pe viata. Apropo Olga.de nu veniti de Paste la Mtl. venim peste voi[olala] pozele eu le descarc cand ajung acasa.Ne-au facut poze 3 barbati cu 3 aparate diferite de ziceai ca suntem super staruri.Aseara daca ne-r fi vazut si Angelina Joli si-ar fi dat palme de invidie[:D] o sa vi le aratam la anul dar nu si la multi ani[zz] eu sunt chiauna.de cand am ajuns aici nu dormim decat cate 4 -5 ore pe noapte.in rest[alcool] si "barfa" de dimin. de la prima ora pana noaptea tarziu[:D] viata frate!as vrea sa tina sarbat. astea o vesnicie. pup la voi[i] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o sa cer adminilor frumului sa faca smile-uri care-si taie venele si se zgarie pe fata...iote asa...de invidie si de oftica[q][q][q] Cami...[zz][zz][zz][zz] pt voi.......pot sa o trimit pe soacra-mea si pe a lu' banana la voi? Maria ramane la mama in seara asta [:D]...io' plec acasa Alinuta, banana, bi, feteleeeeee unde umblati? As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...