Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Craciunitze sexyyy (90)


Recommended Posts

la mine tot nu functioneaza mess-ul...ma conectez si dupa 2-3 sec ma deconecteaza As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
si pe a mea la voi?[:D]
....nop, noi suntem satule...mai ales ca a ta e accidentata fetele unde gasesc io' rochita de mireasa/ dom'soara de onoare pt maria...pt la anu in vara...sora lu' mama din germania face nunta in rom tocmai ce ne-a dat vestea[bang] vrau ceva in genul rochitei lui Gogo (andora) din albumul nostru DSC_0011 cu palariuta As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami voi unde sunteti acum??? As vrea sa va sarute fiecare fulgusor, care din intamplare va atinge fata. As vrea ca lumina si caldura sfintelor sarbatori sa va patrunda-n casa si-n suflete in aceste zile magice... As vrea ca toate dorintele sa devina realitate si sa aveti parte numai de bucurii si... un Craciun de vis alaturi de cei dragi! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga, vreau si eu retzeta de prajitura aia buna, ca sa fac si eu si sa ma laud ca am papat cind am fost la tine [:D] Mos Craciun, mos Craciun, eu stiu ca esti bun Si-ai s-aduci sub bradut si pentru mine-un cadout [pegeam]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Danelutza, Cami reteta e asta. Doar ca mie imi ies 4 foi ca am tava mai mica. Dar e buna sa mori. Are si calorii in disperare. http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=11473 Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai cat despre cumintenia lui Tony....El e nebun dupa copii, e asa dulce cand are companie si eu ma relaxez cu adevarat. Nu ma mai trage in continuu sa ma joc cu el, nu tipa, nu e frustrat. Sa inteleg ca ii trebuie un fratior? Dupa ce a plecat Cami vai de viata mea. A inceput usor cu trasul bradului, apoi mi-a ars un cub de lemn in nas, apoi a urlat de nebun o ora. Taica-sau era deja disperat ca striga la el la 5 minute. In final a fost si pedepsit si a avut time out. Azi a inceput in forta. E calare pe mine si ma gata si ma mananca. Copilul asta face tot ce face si de plictiseala. Desi ma joc cu el tot timpul cred ca are nevoie de copii de varsta lui. Asa ca va fi super fericit in ianuarie ca incepe Day care-ul si mai are acolo 3 copilasi. Eu am avut o insomnie cumplita azinoapte, sunt obosita rupta si acum se miauna in bratele mele. Dar doamne ce mult il pot iubi! [drac]dar e dracusorul meu. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...