Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Craciunitze sexyyy (90)


Recommended Posts

Fetelor, Olga iar are probleme mari cu Tony tony are bronsita si pneumonie alte 10 zile antibiotic ne-a dat puff spray sirop de tuse azi noapte s-a sufocat de cateva ori am dormit doar 4 ore tuseste pana se face albastru in jurul gurii sunt foarte suparata. de aia parca nici nu mai pot intra pe DC transmite-le fetelor pupici si eventual mai intru sa le zic eu Craciun fericit azi, maine deci a facut asta avand de 8 zile antibiotic sau era de la inceput si l-au diagnosticat gresit pe radiografie s-a vazut clar ca e vai de mama lui Mos Craciun, mos Craciun, eu stiu ca esti bun Si-ai s-aduci sub bradut si pentru mine-un cadout [pegeam]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

danelutza,nu pot intra pe mess. sa vorbesc cu Olga,nu merge mama lui de calc.[bang] Spune-i asa: -sa scada temperatura in casa la 20 de grade -sa bage urgent in priza umidificator -sa-i puna puff-ul albastru(dilatatorul) la 4 ore cate doi paff -cand ii pune pompa sa-l urce pe masa la bucatarie sa fie pompa la nivelul ei.Capul lui Tony sa fie drept(nu aplecat in jos).Sa-l puna sa o priveasca in ochi si sa inumere amandoi pana la 10 rar(in timp ce pompa e pe nasuc) Daca nu primeste corect pompa,nu se vindeca... Sa stea linistita pt. ca dureaza 3 zile ca pompa(cortizonul-cea portocalie) sa-si faca efectul. Dupa pompa portocalie sa-l puna sa scuipe de cateva ori apa(sa-si clatesca gura) pt. ca acel cortizon dezvolta bacterii si asta-i lipseste[bang] 3 zile va voma,sa nu se sperie.Daca se sufoca si devine mov,sau verde sa-l bage repede in patura si sa-l scoata afara la aer rece.Sta cu el afara 5 min si copilul isi va reveni.Apoi pompa albastra imediat. Eu am facut toate astea de n ori iarna si vara incepand de la 1 an de viata [bang][bang][bang] Sa fie calma si o asigur ca nu este singura care pateste asa ceva. Daca are nevoie sa o sun sa-mi spuna. pup "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, uite ce mi-a mai scris am uitat sa-ti zic ca are si diaree de la antibiotic si i-a zis medicul sotului ca daca facae diaree mai mult de 4 scaune zilnic trebuie sa-l ducem la urgenta sa-i faca antibiotic intravenos plus perfuzii pt hidratare ca ar trebui sa ia antibiotic intre 10 si 15 zile cum naiba sa-i tin diareea in frau atat? cica iau dat doar spray, sa dea de trei ori pe zi un puff daca te pricepi, spune-mi ce sa-i scriu, vad ca acum nu e online, dar ii trimit mesajul si cind deschide il gaseste. Mos Craciun, mos Craciun, eu stiu ca esti bun Si-ai s-aduci sub bradut si pentru mine-un cadout [pegeam]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olga sanatate lui tony [pup] ma rog sa se faca bine cat mai repede cami cum zicea cuscra-mea, deci cum e nu mai faci mancara anul asta? [pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/d381"][foto] Poze cu [copil] Lucas[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/6f9a&.src=ph"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dana_ch cami cum zicea cuscra-mea, deci cum e nu mai faci mancara anul asta?
[:-)))][:-)))][:-)))] invidioaselorrrrrr gatesc de revelion mey[bang] de fapt cam am totul pregatit.le-am pus la congelat[:D] imi ramane ceva tort,piftia,curcanul si ceva aperitive . dar voi avea ajutoare ca ma intorc de la To. cu pretena mea si asa ca va fi simplu sa pregatim revelionul. a doua zi dupa rev. am musafiri.acolo va fi ceva mai nasol[alcool] Danelutza,de diaree nu stiu ce sa zic.Acolo ma depaseste. Sunt as in pompe si spray-uri...[bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele am primit astazi teancul de felicitari,au dat navala peste mine din cutia postala. [:D] Am primit de la cuscra [pup],Alina [pup], Olga [pup], Mirela [pup], Cami [pup],Dana [pup]. Olga,sanatate multa la pui mic! Mey a venit Mosul cu congelatoare cadou? [:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[zz] Ma duc la culcare ca-s rupta.Si maine ma asteapta o zi la fel de plina ca cea de azi. [bang] Probabil ca tot asa la ore de astea imposibile si indisponibile (pentru voi! [:p] ) voi avea timp de badadait pe net. Va pup si va urez o noapte fructuoasa. Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...