Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nicer-Dicer


pepenash

Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multumesc frumos pentru raspunsuri! Cred ca m-ati convins[:)] Razatoarea Borner o am si eu de cativa ani, dar nu o gasesc la fel de utila cum pare sa fie Nicer Dicer. O folosesc, nu zic nu, dar ingredientele pentru diverse salate ajung sa le toc tot manual. Va mai povestesc despre aparat dupa ce-l achizitionez!

 

Pepenash over and out!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote: Multumesc frumos pentru raspunsuri! Cred ca m-ati convins Razatoarea Borner o am si eu de cativa ani, dar nu o gasesc la fel de utila cum pare sa fie Nicer Dicer. O folosesc, nu zic nu, dar ingredientele pentru diverse salate ajung sa le toc tot manual. Va mai povestesc despre aparat dupa ce-l achizitionez!

 


id="quote">id="quote">

Sper ca nu ai uitat sa ne spui cum e?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

L-am luat, l-am testat si sunt multumita. Isi face bine treaba si am inceput sa mancam mai multe salate, ceea ce este o binecuvantare pentru silueta[:)] Sper sa nu se toceasca lamele dupa cateva luni. Oricum, isi merita banii, scutindu-ma de a taia manual fructele sau legumele, astfel economisind foarte mult timp.

 

Pepenash over and out!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate si pe mine gandul desi am vazut reclama doar o data. Pare super util mai ales ca eu fac ciorbele mai dese si cu multe legume tocate. Stau o groaza sa le fac cubulete pt. ca nu imi plac date pe razatoare sau tocate in robot, sunt prea marunte. Sper insa sa tina lamele pt. ca eu am o matura Swivel Swipper si sunt foarte multumita de ea dar deja s-au cam stricat rotitele si se blocheaza si nu are nici 6 luni. Deci ma tem ca produsele 'as seen on tv' sunt bune dar putin fiabile.

 

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...