Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Savia - iaurt din soia


Sorina7

Recommended Posts

Salutari tuturor, Ce parere aveti de noutatea asta de la Danone, iaurtul de soia cu fructe ? Mie mi se pare bun la gust, dar ma intreb daca e si ok, dpdv al E-urilor. Despre soia parerile sunt impartite: ba sa mancam multa ca e sanatoasa, ba sa nu mancam ca e modificata genetic. M-as bucura sa aflu parerea voastra [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Vezi aici. Din cate stiu eu se poate consuma fara probleme (mai putin diabeticii).id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut eu ca se aflau cu produsele de soia, in Auchan. Banuiesc ca e in toate magazinele mari. Dar eu nu am luat, pentru ca sunt rezervata asa cum sunt cu toate produsele Danone( e optiunea mea, nu vreau sa intru in discutii pe tema asta)

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...