Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul optimistelor zabauce rraau! (38)...adunarea


Recommended Posts

[hopsieu] Eu.Dar de azi incep scoala [q] si o sa am mai putin timp.Cat am fost eu in vacanta ati avut si voi vacanta de DC. Da' sunt aci mai ales ca maine dai de baut [berica] [:D]. Sa-ti traiasca feciorul [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dau de baut... reactualizam: Georgiana (Slatina,Olt) Gyna (Suceava) Joker (Bucuresti) Catalin (Bucuresti) diadaniela (Bucuresti) alexa si mami (pitesti) lulu 77 (Constanta) chiquitita iri_sori (Ploiesti) eveline (Suceava) monagan (Cluj-Napoca) addinel (Bucuresti) adinell (alias adinella)(Deva) impreuna(Flavia) (Cluj-Napoca) SunSmile (Bucuresti) NicoletaB Ilincalif (Suceava) Carmencyta (Suceava) Himmelsduft (Germany) Fannna2003 (Bacau) Grodear (Bucuresti) BraveGirl (Bucuresti) Andreea_trend (Bucuresti) Liana30 (Craiova) Teodora35 (Bucuresti) Hogearamona (Prundul Bargaului) Daniela_daneza (Bucuresti) Danutza_s (Bucuresti) plici plici (Bucuresti) Krelia (Bucuresti) Chatonel (France) Miha 68 (Bucuresti) Roxali (Italy) Dana_ch (Sibiu) gogosar(Anca) (Bucuresti) Ireen (Bucuresti) paraluta (Germany) ana_maria222 doibebei (Craiova) gabibarta mari_paun (Slobozia) maiotra Sorina_alexa (Bucuresti) Sub cetina din brad, in casa, Un dar, o mica bucurie. Si chiar de nu va fi sa fie, Nu te intrista, Primeste aceste ganduri, Ca dar din partea mea ! Duhule Sfant, te rog sa-i ajuti si sa`i ocrotesti pe cei care citesc aceaste randuri, te rog sa-mi binecuvintezi familia, prietenii, rudele si pe cei pe care ii iubesc, iar acolo unde exista durere, te rog sa le daruiesti pacea si mila Ta, acolo unde exista indoiala, te rog sa le inspiri o incredere innoita prin Harul Tau, unde exista o nevoie, te rog sa le-o implinesti. Binecuvinteaza-le Tu caminul, familia, munca,da-le Intelepciune si Lumina in viata lor. Binecuvanteaza-i cand pleaca si cand se intorc acasa, mergi inaintea lor si deschide-le calea. Calauzeste-i si ocroteste-i clipa de clipa in toata viata lor. Fa ca pentru fiecare Craciunul sa fie deosebit acolo in suflet macar. Duhule Sfint, iti multumesc ca tu vei face mai mult decit iti pot eu cere..si ca le vei da mai mult decat le pot ura!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prezent neata de la mine astept cafeluta de la fanna si vreau si eu la petrecere sa beau sampanie numai ca abia dupaamiaza mai pot intra La multi ani puiului tau numai bine,fericire si sa i se indeplineasca toate dorintele nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni [url="http://photos.yahoo.com/pufoasa2001"] familia mea[/url] [url="http://community.webshots.com/user/teodora35maria"]de-ale croitoriei[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/teodoramaria35/"]animalutze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc din suflet eurozabauce!!!! [s] La multi ani Bogdan ( nu ai gresit danezo[;)]),fie ca viata sa-ti ofere tot ceea ce e mai bun,Dumnezeu sa te ocroteasca si sa fie alaturi de tine in fiecare moment al vietii,puiul mamei! [s]...deci sa inceapa distrctia[bum]...ma transform azi in[yami] si va ofer mai intai o[cafea] si apoi [yum][papica] alaturi [pepsi][pahar]si [bere]...nu va temeti, nu am uitat de muzica[pahar][papica][pepsi]si...[pk][roker] Sub cetina din brad, in casa, Un dar, o mica bucurie. Si chiar de nu va fi sa fie, Nu te intrista, Primeste aceste ganduri, Ca dar din partea mea ! Duhule Sfant, te rog sa-i ajuti si sa`i ocrotesti pe cei care citesc aceaste randuri, te rog sa-mi binecuvintezi familia, prietenii, rudele si pe cei pe care ii iubesc, iar acolo unde exista durere, te rog sa le daruiesti pacea si mila Ta, acolo unde exista indoiala, te rog sa le inspiri o incredere innoita prin Harul Tau, unde exista o nevoie, te rog sa le-o implinesti. Binecuvinteaza-le Tu caminul, familia, munca,da-le Intelepciune si Lumina in viata lor. Binecuvanteaza-i cand pleaca si cand se intorc acasa, mergi inaintea lor si deschide-le calea. Calauzeste-i si ocroteste-i clipa de clipa in toata viata lor. Fa ca pentru fiecare Craciunul sa fie deosebit acolo in suflet macar. Duhule Sfint, iti multumesc ca tu vei face mai mult decit iti pot eu cere..si ca le vei da mai mult decat le pot ura!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am uitat de tine TEO...ESTI PREZENTA Georgiana (Slatina,Olt) Gyna (Suceava) Joker (Bucuresti) Catalin (Bucuresti) diadaniela (Bucuresti) alexa si mami (pitesti) lulu 77 (Constanta) chiquitita iri_sori (Ploiesti) eveline (Suceava) monagan (Cluj-Napoca) addinel (Bucuresti) adinell (alias adinella)(Deva) impreuna(Flavia) (Cluj-Napoca) SunSmile (Bucuresti) NicoletaB Ilincalif (Suceava) Carmencyta (Suceava) Himmelsduft (Germany) Fannna2003 (Bacau) Grodear (Bucuresti) BraveGirl (Bucuresti) Andreea_trend (Bucuresti) Liana30 (Craiova) Teodora35 (Bucuresti) Hogearamona (Prundul Bargaului) Daniela_daneza (Bucuresti)Danutza_s (Bucuresti) plici plici (Bucuresti) Krelia (Bucuresti) Chatonel (France) Miha 68 (Bucuresti) Roxali (Italy) Dana_ch (Sibiu) gogosar(Anca) (Bucuresti) Ireen (Bucuresti) paraluta (Germany) ana_maria222 doibebei (Craiova) gabibarta mari_paun (Slobozia) maiotra Sorina_alexa (Bucuresti) pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama.......................................... super fain ....mi-au dat lacrimile .....sper sa pot scrie si eu candva asa ....desi azi dimineata am zis ca nu mai vreau bebe ....dar sigur a fost doar o toana .....imi trece ....... [pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu eu am scris danezo...mi-as fi dorit dar se pare ca nu am inclinatiile necesare...uite am sa-ti dau tot textulO mama isi tinea nou-nascutul la piept si incet il legana inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si in timp ce-l tinea cinta: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." Copilul a crescut. El a crescut si a crescut, si a crescut. A crescut pina a implinit doi ani, si a inceput sa alerge prin toata casa. Tragea de cartile din biblioteca. Tragea toata mincarea din frigider si lua ceasul mamei si-l arunca in toaleta. Citeodata mama isi spunea: “Acest copil ma-nebuneste!" Dar noaptea, cind copilul de doi ani era linistit, mama deschidea usa camerei, o strabatea tiris, se uita de la marginea patului; si daca el era intr-adevar adormit il lua in brate si-l legana inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si in timp ce-l legana cinta: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." Baietelul a crescut. El a crescut si a crescut, si a crescut. El a crescut pina cind a implinit noua ani. Si niciodata nu vroia sa faca baie, si de cite ori bunica ii vizita el vorbea urit. Citeodata mama ar fi vrut sa-l vinda la gradina zoologica! Dar noaptea, cind el dormea, Mama deschidea incetisor usa camerei, o strabatea tiris si se uita de la marginea patului. Daca era intr-adevar adormit, ea-l lua in brate pe acel baiat de noua ani si-l legana inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si in timp ce-l legana, cinta: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." Baiatul a crescut. El a crescut, si a crescut, si a crescut. Si a crescut pina cind a ajuns un adolescent. El avea prieteni ciudati si purta haine ciudate, si asculta muzica ciudata. Citeodata mama lui se simtea ca intr-o gradina zoologica! Dar noaptea, cind acest adolescent dormea, mama deschidea usa camerei lui, o strabatea tiris si se uita de la marginea patului. Daca era intr-adeva adormit, ea-l lua in brate pe acel baiat mare, minunat, si-l legana inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si in timp ce-l legana cinta: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." Adolescentul a crescut. El a crescut si a crescut, si a crescut. A crescut pina a devenit un adult. A parasit casa parinteasca si si-a luat o casa in cealalta parte a orasului. Dar citeodata, in noptile intunecate mama se urca in masina ei si traversa orasul. Daca toate luminile in casa fiului ei erau stinse, ea deschidea geamul de la dormitorul lui, il strabatea tiris si se uita de la marginea patului. Daca acel barbat mare, minunat, era intr-adevar adomit ea-l lua in brate si-l legana inainte si-napoi. Si in timp ce-l legana cinta: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." Ei bine, acea mama a imbatrinit. Si a imbatrinit, si a imbatrinit, si a imbatrinit. Intr-o zi si-a sunat fiul si i-a spus, “Ar fi bine sa vii sa ma vezi caci sint foarte batrina si bolnava." Cine el a ajuns la usa ea a incercat sa cinte cintecul. Ea a cintat: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna …" dar nu a putut sa-l termine pentru ca era prea batrina si bolnava. Fiul s-a indreptat spre mama lui. A luat-o in brate si a leganat-o, inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si i-a cintat acest cintec: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna, Atit cit voi trai, Mama mea vei fi." Cind fiul s-a intors acasa in acea noapte, a stat nemiscat mult timp la capatul scarilor. Apoi a mers in camera unde fetita lui nou-nascuta dormea. A ridicat-o in brate si foarte incet a leganat-o, inainte si-napoi, inainte si-napoi, inainte si-napoi. Si in timp ce-o legana a cintat: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." dupa Robert Munsch pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele o cafeluta ceva bem si noi astazi? nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni [url="http://photos.yahoo.com/pufoasa2001"] familia mea[/url] [url="http://community.webshots.com/user/teodora35maria"]de-ale croitoriei[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/teodoramaria35/"]animalutze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...