Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand increderea e oarba...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 58
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari![flo]
quote:
Originally posted by pisimuky Pentru moment traiesc clipa si sunt convinsa ca Dumnezeu ma va ajuta sa vad acea luminita de la capatul tunelului daca va fi cazul sa iau o decizie la un moment dat.
Poate Dumnezeu si viata vrea sa va dea o noua sansa, incearca sa vezi si aspectul asta. Sper sa vorbim cat de caurand. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Pisimuky, ma bucur tare mult pentru micul tau Mihnea, sa fiti fericiti asa cum va doriti. Nu-ti face griji, timpul le rezolva pe toate. Si daca la un moment dat vei fi nevoita sa iei o decizie, sunt convinsa ca o vei lua cu sufletul! [flo] Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care! http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Draga Pisimuky, Felicitari pentru bebitz! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si sa aiba noroc! Imi permit sa-ti scriu din doua motive: 1. parintii mei au divortat atunci cand eu aveam 6 ani, din cauza infidelitatii tatalui..iar eu am fost "copilul cu pensie alimentara"...mereu la mijloc intre ei doi.. 2. inainte sa ma casatoresc, l-am prins pe actualul sot ca ma insela cu o farmacista... Eu i-am iertat fapta sa, acum suntem casatoriti iar relatia noastra merge extraordinar de bine (cu exceptia soacrei[bang])si sincer, nu-mi pare rau si nici nu consider ca am pierdut ceva, ba chiar cred ca am luat decizia cea mai buna. Intr-adevar, mai am momente cand ma gandesc daca ma va mai insela iar,din moment ce a mai facut-o o data, insa toate gandurile astea urate imi dispar..chiar si cu simpla lui strangere de mana...pentru ca stiu ca el imi e alaturi.. Cat despre divort, gandeste-te cum vrei sa traiasca si copiii tai...ca mine???????? Ai grija de sufletzeul tau si de copilasii tai! Alaturi de tine, Amella...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Pisimuky,abia acum am inteles ce ai vrut sa-mi spui cu :"mai bine ca nu v-ati casatorit inca".N-am stiut...abia acum am citit. Iti doresc tot binele din lume si sa ai puterea sa iei decizia corcta pentru tine,pentru copii,pentru familia voastra. Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...