Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

STOP contact cu.....Soacra....


Recommended Posts

  • Răspunsuri 107
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai fetelor mi-ati adus aminte ca asa a facut si scumpa mea soacra la inceput.Cand ma dus sotul prima data la ea sa ma prezinte el avea putina treaba si ma lasat cu ea o ora.Ce credeti ca a inceput sa spuna???? Ca fosta era foaaaaaaaarrrte frumoasa si avea toate calitatile si ca ei se potriveau foaaaarte bine s.a.m.d.si vezi tu doamne ca eu sa o cred a scos dintr-un sertar o poza cu ea si mi-a aratato.Mai fetelor nu vreau sa fiu rea dar nu arata deloc cum a descriso ea femeia aia nu era frumoasa sub nici o forma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu nu a spus mai nimic si nici nu am mai continuat sa mai spun ceva mai ales ca eram si la inceput si nu voiam sa creada ca deja incep sa o vorbesc de rau.Am preferat sa tac si sa o pun eu personal la punct.Si asa am si facut.Cand iam spus sa nu-mi mai vorbeasca de fosta ca chiar nu ma intereseaza a ramas cu gura cascata pt ca nu se astepta.Culmea ca niciodata nu-mi vorbea de fosta cand era el cu mine doar cand ramane-am singure.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
"a noastra" nu-i urita, da' e cam shared si lucreaza intr-un club de noapte, nu ca asta m-ar linisti - din contra. Bineinteles ca soacra-mea mi-a zis numai ca era frumoasa, nu si stripteusa (oi fi scris corect?!). Elise & BBLisa
Elise, de-asta vrea si soacra-ta sa se apuce de dansat? Sa-i tina companie fostei nurori? [:D] _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrr, una mai rea ca alta. Doamne tine-ma cu mintea limpede sa nu ajung o astfel de soacra candva. Ma rog zi de zi sa fiu o soacra buna mai ales de cand am copil, baiat fiind, sa nu fiu nici macar ca soacra-mea daramite ca altele ale vostre si mai si. oare cand soacrele vor intelege ca datoria de mama este sa ajute nu sa distruga? Iar faza cu soacra batausa... Pai o bateam de nu se vedea cum sa dea in mine. Eu nu accept nici sa imi vorbeasca urat dar sa ma si bata. Luati atitudine din timp sa nu ajungeti la asa ceva. Fiti voi dure ca nu vor mai avea timp ele sa fie. Fiti flegmatice, rele, nesimtite, oricum va fi nevoie astfel incat sa va fie voua bine nu lor. O viata avem, sa ne-o manance fripta si pe asta? Hai ca m-am "oripilat" de tot citind pe aici. Mamica lui Rares (15 oct 2006) [url="http://new.photos.yahoo.com/tanima_i/#page1"]poze[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/tanima_i/album/576460762381183313"]Botez[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...