Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Resurse Umane


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

primesc prin posta cursuri eurocor de managementul resurselor umane si fac un curs de inspector de resurse umane. invat legislatia muncii, codul muncii, lucruri foarte interesante. cel mai urat imi este legea pensiilor dar n-am incotro. sper sa ma angajez in domeniu si as vrea chiar sa plec din orasul meu. am studii superioare dar nu sunt in domeniul resurselor si asta s-ar putea sa fie rau. asta e ! pana acum! Viorica [hippi] [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]Ingerasul meu Shalini[/url] [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu felicitari pt. bebe! multa sanatate[flo] Cursul de IRU- inspector resurse umane: Legislatia muncii. Contracte colective si individuale de munca. Sistemul de salarizare si munca in conditii speciale. Carnetul de munca si Registrul de Evidenta a salariatilor. Salarizarea personalului din sistemul bugetar si din regiile autonome. Timpul de munca, de odihna si concedii. Sistemul Public de Asigurari Sociale si de Pensii. Sistemul asigurarilor pentru somaj. Inceperea, desfasurarea si terminarea raporturilor de munca. Practica manageriala, organizarea compartimentului Resurse Umane. Protectia Muncii. cursul de manager resurse umane: Legislatia muncii Organizarea activitatii de resurse umane in cadrul unei societati Managementul resurselor umane Asigurarea cu personal Formarea profesionala a salariatilor Motivarea personalului Relatiile umane in cadrul organizatiei Perspectiva ergonomica in managementul resurselor umane Bineinteles ca sunt doua cursuri diferite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele ![pup] Bine ai venit, Carina ![flo] Felicitari, Lulu, pentru sarcina !![bis] sa ai un bebe sanatos si frumos !!! Eu am lipsit cateva zile de aici pentru ca miercuri seara m-am internat de urgenta cu fetita mea, Laura: avea apendicita. Joi au operat-o si de aseara suntem acasa. Totul a descurs foarte bine, slava Domnului si vad ca isi revine repede. Si de conditiile din spital am fost multumita; am operat-o la Grigore Alexandrescu. M-am gandit sa schimb titul subiectului in "resurse umane' ; daca aveti alte idei pentru titlu, va rog sa-mi spuneti. O duminica placuta !![flo] _________________________ "Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor ma mai linistesc si eu din nebunia mutatului e tare bine la casutza noua felicitari Lulu pentru sarcina, sa fie usoara si sa ai un bb sanatos!si eu sunt burtica in 5 luni acum. Elena sanatate multa fetitei , ma bucur ca e bine acum.ti-am raspuns la mesaj, sper sa te ajute. Carina ma bucur sa ne revedem virtual.ne-am cunoscut la Oana(tuchi)la o intalnire cu copiii, nu stiam atunci ca suntem in acelasi domeniu.parca si voi urma sa va mutati in casa noua, nu? eu lucrez la o tipografie(cea mai mare tipografie de etichete autocolante din tara).avem aprox 200 de oameni si f mult de munca pe parte de HR. fetelor din pacate nu va pot ajuta cu cursuri in Bucuresti, ptr ca din fericire [:D]eu sunt din Cluj.insa ma putea initia niste tematici de discutii si sa facem schimb de materiale sau chiar sa ne ajutam cu sfaturi in diverse probleme din domeniu. va pup, duminica placuta in continuare Cristiana [gravi]si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori si 4 luni) [url="http://photos.yahoo.com/thea_alexia"]Thea Alexia[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristiana_gavris/album?.dir=/a221re2"]noi si Roma 2006[/url] [url="http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0"]la mare 2005[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena sanatate multaaaa micutei ! Azi am inceput serviciul , prima zi de munca pe 2007 , va imaginati ce chef am avut ?! Si hop la ora 14.00 interviuri ..asa aveam o greata ,dar deh ,saracii concurentii nu sunt vinovati cu nimik . Am scapat acum 5 minute ! "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...