Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Resurse Umane


Recommended Posts

Si pe mine ma intereseaza cursurile Eurocor si cat de "serioasa" e diploma. Sau ma gandeam sa combin cursurile, am gasit unul de IRU in cadrul ITM, insa as inclina mai mult spre management la Eorocor. Sau sa le fac in paralel... Am gasit si alta sursa pt cursuri on-line, Arrow, despre asta stie cineva ceva? Mai "functioneaza" subiectul? [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetele!![pup] Eu sper sa mai functioneze subektu asta....personal n-am mai scris pentru ca nu stiu sa raspund intrebarilor care s-au pus[:I]. Eu n-am facut nici un curs de resurse umane si de aceea din pacate nu va pot ajuta. Va mai astept cu vesti pe aici.[flo] Noi avem acum un proiect de recrutare pentru Sibiu si Sf. Gheorghe. Pentru Sibiu, recrutam un Director adjunct IT si un HR Manager, iar pentru Sf. Gheorghe un Director de Hypermarket. Conditiile oferite pentru toate posturile sunt f. bune!!! [;)] Daca stiti pe cineva potrivit si interesat de vreunul din aceste posturi, va pot da mai multe amanunte. O saptamana excelenta sa aveti!! _________________________ "Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Ma bag si eu in seama pe aici. Nu lucrez pe HR dar implementam in firma un plan de HR si trebuie sa coordonez un pic actiunea pina la implementarea propriu-zisa, transferul de know-haw, desemnarea persoanei responsabile (eventual angajarea unui manager de HR) si cautam informatii pe la voi despre ce implica mai exact postul de manager HR. Daca mai aveti timp sa detaliati ar fi super. Astept si parerea firmei de consultanta in HR in momentul cind va veni. Ca vin de departe, tocmai din Anglia... Sau poate sunteti interesati sa depuneti cv-uri in Iasi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
[hia] Ma inscriu si eu,lucrez in resurse umane ,partea de salarizare personal(legislatie in domeniul bugetar,contracte de munca pentru alte activitati in afara normei de baza,plati cu ora,cumul de functii,etc.) Am terminat si sesiunea la master MRU,a ramas doar disertatia,pe care din lipsa de timp o voi sustine in iunie! Pupici tuturor si bine v-am gasit! Elena,un pupic special tie si Laurei ! Cenia ,poti sa-mi dai mai multe amanunte pe PM? Ma intereseaza posturile ce vor fi scoase la concurs! Multumesc ! :floare: Lulu,felicitari si sarcina usoara si un bebe sanatos! Cristina,sarcina usoara si un bebe sanatos! Marina,sarcina usoara si un bebe sanatos! [flo]Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
buna fetelor Lili am fisa de post de la director comercial logistica si sef livrari, care o preferi?am si de asistent manager, numai da-mi un mail pupici Cristiana [gravi] cu bebica si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori si 8 luni) [url="http://photos.yahoo.com/thea_alexia"]Thea Alexia[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristiana_gavris/album?.dir=/a221re2"]noi si Roma 2006[/url] [url="http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0"]la mare 2005[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...