Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Resurse Umane


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ellinia
Buna! Cine ma poate ajuta cu un tabel cu deducerile personale de baza? Cu multumiri anticipate! Adresa mea de mail este criss.ignat@gmail.com. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Daca nu ai acces la M. Oficiale ,ti le pot trimite eu prin fax!Trimite-mi un nr.pe PM! Au ramas la fel ca si anul trecut,nu s-au modificat! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am lucrat si eu in domeniu inainte sa plec in Canada si si aici lucrez in Benefits, deci pot zice ca nu m-am departat prea mult de "radacina"... As vrea sa ma intorc intr-un an-doi si tatonez terenul daca ma voi intoarce tot in HR sau nu... Intrebarea mea este cam cat mai sunt platite pozitiile voastre (recruiter, HR Manager, inspector HR) atat in Buc cat si in provincie. Pe mine m-ar interesa ceva in Bv, daca aveti un profil al postului (job description) in domeniu si cu o grila de salarii intre cat si cat se ofera, m-ati ajuta f. mult sa ma "reancorez" in realitate. Sper ca totul va merge bine in aceasta ramura si de acum inainte! Va tin pumnii! poze la: www.stephend.smugmug.com "Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...