Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Annei Olson


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu n-am auzit de Anna Olson, dar daca spui ca-i asa grozava, da-ne si noua niste retete bune si testate.id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma uit la postul asta tv, deci nu stiu nici emisiunea. Doar o curiozitate: tu prepari retetele astea direct din engleza, n-ai simtit nevoia sa ti le traduci?id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut ceva emisiuni cu ea. Dar sincer, nu am putut niciodata sa suport emisiunea pana la sfarsit. Ma enerveaza la culme, dublajul ala. Desi uneori mi se parea interesant ce prezinta ea, nu mai puteam sa aud vocea care traducea. Nu pricep de ce nu au pus titre.

 

Canne-marie, nu am priceput ce te-a inveselit asa de tare

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut cateva dintre emisiunile ei...si intr-adevar ma deranjeaza titrajul - mai ales ca se intelege ca unii termeni sunt gresiti.

retetele de prajituri sunt ok si cunoscute - de exemplu am vazut lemon squares, reteta pe care o stiu de pe culinar, un tort interesant cu migdale...intr-un cuvant sunt de facut.

Andreea, tu ai gasit retete de-ale ei pe net?

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...