Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, capitol nou de Rahova! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica o sa aibe atunci nasica mica 1 an 7 luni si 12 zile [:D], pai de-asta si preferam sa vina ea la mine , ea este invatata pt. ca pana cand a implinit Alexa 6 luni a dormit mai mult la mine decat la ea acasa. DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am uitat sa precizez ca iezii mei sunt maricei, cel mare implineste luna viitoare 18 ani[:D], iar cel mic are 6 ani. Vreau sa va intreb pe voi, mamici de pitici, stiti ceva despre gradinita nr. 72? Piciul meu tb sa mearga la grupa pregatitoare si acolo am reusit sa-l inscriu. Dar deocamdata gradi este in renovare, si eu l-am inscris chiar inainte de vacanta, deci nu a mers nici o zi. Si as vrea sa stiu cum e personalul acolo. Ma puteti ajuta? Multumesc mult. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Vicky ce copii mari ai, sa-ti traiasca! Nu stiu nimic de gradinita aia ca inca nu am ajuns la faza asta. Mult nu mai am nici eu, chiar ma gandeam ieri ca pentru toamna ar trebui sa ma gandesc de acum unde sa o inscriu. Poate stie Monica mai multe. Unde e asta 72?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, aissa. Gradinita 72 e cu program normal, adik 8-12, si este la Piata Rahova, pe o straduta (str.Sg.Scarlat). Unde este capatul lui 226, pe partea de vis-a-vis de piata. Am vb. doar cu d-na dir. si d-na admin. Au fost f. amabile, dar nu am reusit sa o cunosc si pe viitoarea lui d-na educatoare. Si sunt curioasa sa stiu impresii despre ac. gradinita. M-am mutat din dec. in zona si sunt cam dezorientata[bang]. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, da cristina asa este, alex a fost aici la gradinita 72(chiar la grupa d-nei directoare)adica mijlocie anul trecut, anul asta cred ca are grupa mare...mi-a zis si mama ca este in renovare gradinita, ca se baga gaze, nu stiu exact cand o sa inceapa din nou dar sper ca din mai sa fie si alex din nou "elev" acolo la aceeasi grupa. personalul este f dragutz si foarte atent cu astia mici fapt ce compenseaza unele lipsuri ale gradinitei...spatiu mic de joaca in curte(dar noi oricum mergeam in parc dupa gradi deci nu ne deranja acest lucru), scara in spirala pana la etaj(noi eram la aprter deci iar nu ma interesa)[:D] si pana anul trecut incalzire cu lemne, care mie sincera sa fiu chiar imi placea ca mirosea asa...ca in copilaria mea[:D]dar e super ok ca se modernizeaza...era cam singura din zona care inca ramasese nemodernizata. se fac si optionalele foarte bine, vine o d-na profesoara de muzica, au orga si invata fff multe cantecele, au ore de limba engleza si alex chiar invatase poezioare si destule cuvinte pentru cat a mers el la gradi. ii duc la concursuri de dans(nu mai stiu sigur daca au optional dans si oricum merg mai mult fetitele), de desen(la desen a fost si alex si chiar am castigat si premii)[:D]eu am fost super multumita si de aceea vreau sa revin tot acolo. gradinita are program 8-12 si 13-17 deci vicky poti alege cand vrei sa mergeti, numai sa dea drumul mai repede. noi suntem mai bine(decat ieri)a si mancat omletica de dimineatza si supa la pranz...laptic din biberon...dar tot se mai plange de dintisori si inca mai are sange pe gingiute si sunt rosii[bang] cristina, dory, voi ce faceti? cum mai sunt fetitele? va pup pe toate, numai bine tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale e fix la fel. Nu ii curge nasul dar fornaie pe acolo, cu pompa nu trag mare lucru dar tot are muci. Nu stiu cat o mai dura. Azi am ajuns in sfarsit sa luam mocheta pentru camera ei si am taiat-o acum, am asezat alea la loc prin camera, asta mica intre picioarele noastre, a fost durere. Monica sper sa fi trecut toate la Ruxi ca prea le-a tinut lant! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...