Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, capitol nou de Rahova! (22)


Recommended Posts

Neata! O sa fac poze, desigur. Ce sa zic, am ezitat mult pentru ca as fi vrut un covor mare, sunt alea de copii, cu Pooh, cu Pinocchio, dar 2/3 m era 6 milioane si mie imi trebuia putin mai mare. Asa ca am ales mocheta, erau 2 feluri pentru copii, aia pe care sigur o stii cu "piste" de masinute care mi se parea prea inchisa si mai baieteasca, si asta luata de noi care e pe fond galben cu animale din jungla. Cum cu animalele astea deja e familiarizata Ale din filmuletele cu baby Einstein o atrage tare mult, dovada ca azi dimineata am stat pe jos in camera sa ii explic de ce e ghigu iupta (tigru rupt) acolo unde se termina mocheta si ii lipseste capul.[:D] O sa schimb intre ele si jaluzelele ca aia de la sufragerie e portcalie si vine mai bine acum cu ce are ea in camera decat cea albastra pe care o are acum. Hai ca ma duc sa fac poze si dupa ce le pun va dau link.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper ca acum sa vedeti albumul. Poze cu [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/album/576460762381755972/photo/294928804160214155/50"]mocheta[/url], asta fiind ultima poza din album. Si mai sunt poze multe inaintea ei, deci daca vreti sa mai vedeti apasati butonul de "back". Ar trebui sa mearga desi nu stiu data trecuta de ce nu se vedeau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ei...alta viatza cand esti odihnit[:D] cristina nu se vad pozele...nici macar una de data asta, uite cuscra mea[:D]zicea ca si-a facut cont pe picassa parca si ca acolo se incarca f repede pozele si merge f bine. mocheta cu trasee o stiu fiindca oa vem si noi in camera celor mici...tare-s curioasa cum este asta...ma bucur ca i-a placut lui ale. va pup am fugit sa despachetez si sa pun la loc ca a venit omul de la cumpraturi[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da, asta merge partial[:D] adica imi arata 4 sau 5 albume, dintre care ultimul este 2 ani si 3 luni(scrie ca ar avea 51 de poze) dar cand vrei sa deschizi albumul arata doar o poza(cea in care se joaca ale cu maimutza) si curios este ca odata deschis albumul zice ca are doar o singura poza 1 din 1[bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina,multumesc am primit pozele, mocheta este fff dragutza, imi place mult de tot si parca este si mai groasa(pufoasa) nu stiu cum sa-i zic[:D]fatza de cea pe care o am eu in camera astora mici...aia este fff subtirica...poate o schimb si eu[:D] mai dar ce de loc de joaca are ale in camera, este f mare dormitorul...la noi este un pat de tineret(o singura persoana) si vis a vis de el pianul[:D] si ramane cam putintel loc de joaca in camera....si ei mereu migreaza in sufragerie[:D] da si cu draperiile ai dreptate le poti pune pe cele din sufragerie, se potrivesc la fix(le stiu ca ti le-ama dmirat mai demult in poze)[:D] sa o stapaneasca sanatoasa si sa se joace cumintica pe ea monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica sa stii ca grosimea e aceeasi, chiar am intrebat si mi-au raspuns ca cele pentru copii nu se fac mai groase (probabil din motive de alergii). Am gasit-o aici aproape, pe Barca, langa o farmacie a aparut un magazin de mochete. Si e si ieftina, 180 mii/mp. Loc in dormitor....poate asa ca erau stranse alea toate, camera are cu totul 12 mp si e patul ei si sifonierul, o comoda, noptierele puse una peste alta si un fotoliu. Plus garajul ei. Dar de jucat mai mult, de fapt aproape exclusiv, se joaca in sufragerie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oricum este mai mare decat dormitorul meu unde le-am amenajat eu camera(adica dormitorul mic) de 10m si 1/2... eu oricum trebuie sa fac ceva sa mai apara o camera[:D][bang]cat de curand fiindca nu or sa doarma amandoi in camera decat acum cand sunt micutzi apoi fiecare o sa aibe pretentii[:D] magazinul cred ca-l stiu...daca nu l-au infiintat si desfiintat de vreo 10 ori pana acum[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...