Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, capitol nou de Rahova! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper sa imi activeze astia cardul pana la pranz. O sa ma duc sa imi caut ghete si un sutien, astea sunt prioritatea. Restul...ce s-o mai lipi de mana dar tin si pentru luni bani ca am invitatie de la Z la reducere cu 50% si....sa iau si lui Ale ceva ca si asa nu mai avem loc in sifonier.[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetele mai aruncati pe la mine daca n-aveti loc[:D] glumesc, eu la fel patesc, numai ca din cand in cand ma mai apuca nebunai si fac o sortare si dau tot ce consider eu ca nu mai avem nevoie(merg cu ele la biserica, ochesc o mamica cu pui de varsta mai mica decat noi si o intreb daca le vrea...) hai sa ma laud si la voi ca destul m-am laudat peste tot[:D]am primit masina de paine(de la sotul meu...e cu subinteles acest cadou)[;)]cica sa nu ma mai chinuiesc atat cand fac cozonaci si sa fac mai des[:D]asa ca de ieri de cand am primit-o experimentam(am facut cozonac, dar fara umplutura ca mi-a fost frica si oricum nu se paote coace tot in masina trebuia sa-l scot si sa-l pun in cuptorul de la aragaz[bang]...data viitoare o sa-i pun stafide si fructe confiate si-l coc tot in masina) si la ora 1 azi noapte facem paine cu usturoi[:D]ne-am sonat de tot[:D] cristina,ce-ai cumparat frumos azi? ti-ai gasit ghetutze? dory...ce mai trebaluieste printesa ta? va pup si revin monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,nu stiu cum este masinaria aia, dar banuiesc ca e ft. utila.Spor la facut cocaraie de acum incolo. Printesa mea, face de toate toate sertarele, si dulapurile sunt ale ei, pe unde nu are voie sa umble pe acolo umbla [bang].Operatiunea [bibe] titi cred ca o sa o mai amanam, ca sotul meu zice ca e prea mica, asa ca o sa o lasam sa se obisnuiasca mult mai bine cu ea ca sa scapam de ea cat mai greu [bang][bang][bang]. Ruxi ce mai mestereste?? Cristina, nu te-ai intors de la cumparaturi?? DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit, franta sunt. Mare minune nu am gasit. Ghete...simple si obisnuite, nu stiu parca nimic nu ma incanta. Cizme lungi nu imi gasesc sa imi vina la pulpa. Astea de le-am luat sunt cam subtirele, nu de zapada, dar ma bazez ca nu e asa vreme nasoala sau daca e urat nu tine mult flescaiala. Sper. Alte mari chestii nu am luat, o fusta, o camasa si un pulover. Sutien nu am gasit. Monica sa folosesti cu placere masina de paine. Nu am si nu stiu prea bine cum e dar stiu ca fff utila si daca doar vrei sa faci un aluat, ca nu trebuie sa mai framanti cu mana. Si parca stiu ca poti si sa coci in ea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dory si eu zic ca este inca mica sa-i scoti suzeta...mai las-o poate totusi renunta singura la ea cu timpul...asa cuma facut alex al meu cristina, sa porti sanatoasa lucrusoarele...si lasa domne' ca doar esti o d-na cu [auto]nu-ti trebuie ghete de zapada[;)] nu stiu deocamdata cat de utila este masina de paine, acum experimentez tot felul de retete[:D]insa cred ca "papa" curent intr-o veselie[:D]...da, ea face toata treaba singurica, de la mixat pana la copt dar cred ca pe mine ma ajuta f mult doar faza cu mixatul in rest cred ca o sa coc la cuptor(cel putin cozonacul...ca sa-i pot pune si umplutura) ruxi se joaca intr-o veselie cu herra(o boxerita de 4 luni) astazi nu mai vroia sa venim in casa decat daca o luam si pe herra sa doarma la noi[bang]dar si catelusa o iubeste mult si numai cu ea s-ar juca spre dezamagirea lui alex. ce ma enerveaza este ca dupa ce-i baga mainile in gura herrei le baga si la ea[bang]dar sper sa invete sa nu mai faca asa...in rest...toate vechi [pup]si sunt pe-aici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, sa porti sanatoasa tot ce ti-ai luat. Monica, tare mi-e frica ca nu va renunta singura la suzeta. Fetelor am uitat sa va spun ca inainte de Craciun, mi-am pierdut un cercel...., asa ca acum trebuie sa-mi iau altii... DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory eu i-am pierdut lui Ale un cercel asta vara, a stat o perioada cu unii de-ai mei si cand ma pregateam sa ii cumpar altii m-a vazut o vecina ca ma uitam la aureturi (adica eram amandoua la piata si ea zicea ca vrea ceva si eu am zis ca vreau cercei) si...mi-a dat o pereche. Adica i-a dat lui Ale. Asa m-a miscat chestia, nu a vrut bani pe ei, i-a dat cu drag. Si sunt exact ca cei pe care ii avusese numai astia au pietre alb si rosu si primii erau doar cu albe. Noi suntem cam mucioase. Daca eu tot zic ca am umblat teleleu 2 zile si transpirata si descheiata ca asa fac, la Ale se cam infunda nasul si acum incep sa zic ca sunt mucisori pe acolo. Offf, sper sa fie ceva simplu si trecator sa nu dam in alte alea. Andrea_p imi spunea ieri ca MAria e dinainte de revelion cu febra mare, tuse, e racita cobza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...