Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (15)


Balbina

Recommended Posts

Fetele gospodinele..munciti din greu..brava..

Imi place cum arata placinta turnata cu branza,oare o pot face in loc de pasca?

 

Eu ma stradui sa fac pt maine un tort pt cumnatul meu care e pasionat de gradinarit.As'noapte am stat si am bibilit ceva,azi fac tortul(blat ,crema) si deseara mai bibilesc la ornamente.

Sa ma laud cu ce am facut pana acum.daca santeti cumintele ,va arat si continuarea..[:D]

 

Adriana si-atat...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tooot cu branza! O s-o incerc si cu mere, dar cand se va plictisi trupa de varianta cu branza [:)] Eu o sa ma apuc ceva mai tarziu de ea, deocamdata profit ca doarme piticotul si-mi calc perdelele.

 

Adi, wow, esti fantastica, mai! Parca sunt adevarate toate legumele si verdeturile de acolo! Stii ca suntem cuminti, doar tu ne-ai laudat la inceput, spor la treaba si asteptam finalul cel grozav!

Poate ne dezvalui si noua din secretele tale in manuirea fondantului, de-ti ies asa minuni ;)

Hehe, si eu am vazut in prajitura asta cu branza inlocuirea pascai.

 

Gratiela, mamica strumfilor Maria [huta] si Stefan

[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, ce frumoooooosssss! Incredibil, cita rabdare si talent ai, arata foarte adevarate legumele alea, bravo!!! Abia astept sa vad rezultatul final. Cumnatul tau o sa fie in transa, parca vad!

 

Gratiela, aluatul de prajitura mi-a iesit tare, cu curgea deloc chiar. O fi lingurile mele mai mici, nu stiu... oricum, am mai turnat repede niste lapte si l-am adus la conditie. Am bagat acum in cuptor jumatate pentru 10 minute.

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana am ramas cu gura cascata. Felicitari, esti o adevarata maestra!id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca voi va aratati si demonstrati indemanarea de fiecare data, iaca-ma si eu care am nu mai esecuri. Nu-s cum se face dar azi am facut si eu tortul de mere Adeline...si cand l-am rasturnat am ramas masca la merele alea care se vad asa dezbracate.[alcool]O sa incerc sa invelesc totul in frisca insa-s tare dezamagita. A mai incercat cineva tortul cu pricina??[xx(]id="Trebuchet MS">

 

Roxana si [copil] Catalin (5 iunie 2006)id="purple">id="Trebuchet MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...