Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (15)


Balbina

Recommended Posts

Fetelor, oare foile pt prajitura televizor le pot pastra cateva zile (2-3) pana sa le umplu? n-am facut niciodata, nu stiu cum sunt si as vrea sa fac de paste, dar nu pot sa fac totul in ultima zi si ma gandeam sa incep din vreme [help]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by gabiarama

Stiti cumva daca as putea face eclere sau choux-uri de joi si sa le umplu abia simbata ?


id="quote">id="quote">Poti sa le faci,dar sa le racesti bine si apoi sa le pui intr-un vas cu capac.Neaparat,racite bine ca de nu se flescaiesc.
Miha si Robertid="purple"> id="purple"> [hia]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliana, ce idee interesanta de a servi clatitele, merci de pont.

 

Gabi, cum ti-au zis si alte fete, nu e nici o probleme sa coci choux-urile cu 2 zile inainte de a fi umplute. Eu cred ca nici sa le congelezi nu e nevoie.

Ma bucur ca ti-au placut ciupercile. Si musafirii mei se dau in vint dupa ele.

 

cin, e ok sa pastrezi 2-3 zile foile pentru "televizor", numai sa le tin intr-un loc ferit de umezeala si mai racoros.

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natalia,vreu sa fac poenita cu ciuperci si s-o transport caci plecam la Ploiesti de Paste.Se poate sau se intampla ceva cu ea? Ce parere ai? Ziceam s-o fac acasa si sa o rastorn acolo pe platou.

Sotul meu spune ca sa nu cumva sa se taie maioneza la drum...eu nu cred dar tu ce zici?

 

Adriana si-atat...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, iti spun cum am facut eu: am transportat poienita anul trecut de Paste, e drept ca pe o distanta mai scurta decat a ta, insa nu cred ca o sa ai probleme: am luat-o in vasul in care am asamblat-o si am rasturnat-o si am cosmetizat-o acolo, la destinatie.

 

Gratiela, mamica strumfilor Maria [huta] si Stefan

[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Recomandati-mi si mie o reteta buna de fursecuri fragede care sa le placa in primul rind copiilor .De dimineata caut pe net dar nu ma pot hotari .

 

Am la cuptor a doua tava de eclere ,au crescut ,s-au uscat bine si in interior ,abia astept sa le umplu simbata .

 

GABI[gravi]31+ ,de 3 ori mamaid="blue">

Poze

iedul cel mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...