Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

in cozonaci sa ne laudam:-D


Ortansa

Recommended Posts

am de gand sa fac cozonaci.is curajoasa stiu.dar imi trebuie ceva care sa ma motiveze,un sut in fund ceva,ca mi-e o leneeee.asa ca m-am gandit sa ne luam la intrecere-n cozonaci[:D],poate-mi iau avant. cine accepta propunerea mea de-a se lua la intrecere cu mine?am de gand sa fac niste cozonaci buni si frumooosssi de sa stea matza-n coada.cu poze si tot tacamul.deal or no deal?[:D] I've g[il]t you under my skin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Iiiiii, fetelor, nici nu va inchipuiti ce rau imi pare ca nu pot sa particip si eu la competitie. In lenea mea, si tot faceam citiva cozonaci, daca stateam acasa anul asta. Dar din pacate, vom fi plecati. O sa urmaresc cu sufletul la gura competitia si abia astept sa vad frumusetile de cozonaci fauriti de voi. Multa bafta!

 

Roxana(z), unde esti, demult trebuia sa te fi inscris si tu in cursa! [cool] La fel si Adi(69) si alte fete maestre in ale culinarelii.

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele din juriu[:D]aveti mila.La mine e a2a ora cand fac cozonacii.Profit de faptul ca vine fratele meu in vizita si-l pun la framantat aluatul.Am auzit eu ca cei framantati de mana de barbat ies mai buni si mai frumosi.Asa ca pazeaaaa [:D](oricum si ultimul loc e bun)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am propus sa-i fac maine,sper sa si reusesc.competitia e deschisa pana la ultimul inscris(a)[:D],chiar si dupa Paste.

 

mi-am facut proviziile de azi si maine ma apuc de framantat.

 

Natalia,pe de-o parte imi pare rau ca n-ai timp si forta de cozonaci,pe de alta imi pare bine[^]pt ca sigur imi suflai locul 1 de sub nas[:D][:-)))]

 

 

nu conteaza a cata oara faceti cozonaci(nici eu nu-s mai breaza),important e sa-i faceti si sa va inscrieti in cursa.

 

 

tineti minte-notele se dau in functie de gust(o sa fim nevoite sa-i credem pe cuvant pe membrii familiei degustatoare),aspect(pufaciosi,galbiori sau albi ca zapada,crescuti etc) si prezentare artistica(forme ciudate,neconventionale,ornati cu bombonele,floricele,tot ce va trece prin cap).

 

basici multe-n cozonaci va doresc!

 

 

 

 

I've g[il]t you under my skinid="size1">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...