Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

in cozonaci sa ne laudam:-D


Ortansa

Recommended Posts

Asa este, Umflatelul este super aratos. Parca ar fi de cofetarie; Gratiela uite o [flo] pentru ca te pricepi. Astept si eu reteta desi de obicei nu am rabdare sa urmez pas cu pas si o modific.

Ii pun si eu pe ai mei impleticiti si bronzati. Alaturi sunt doua pasti, una mare cu stafide pt. tot familionul si una mica fara stafide pentru sotul meu care nu le suporta.

Paste fericit si imbelsugat penru toti!

http://i146.photobucket.com/albums/r243/Guguluff/Eli/IMG_5867.jpg

 

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Incerc sa pun si eu dupa amiaza poze cu dolofaneii mei.

Buni, buuuuuuuuuni cum spune ficiorul, mama da te pricepi, cum or zis musafirii ieri!

hahaha, lauda-ma gura!

ok, deci cum se pun poze pe despre copiii?

 

Doamne'ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ortansa

cozonacii mei:http://home-and-garden.webshots.com/photo/2116030950080123716dtApni si next,next...I've g[il]t you under my skinid="size1">id="teal">


id="quote">id="quote">Premiul unu` cu coronitza [bis]Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.id="green">id="size2">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miiiaaaam miiiaaam ce minuni!

Gratiela, Ortanselu...super! ati facut, nu v-ati incurcat [:D]

iacata-i si pe ai mei: http://home-and-garden.webshots.com/photo/2384361750088100014nhYJPp

Roxana Claudia imi pare tare rau ca nu au iesit...nu au crescut? nu imi dau seama ce s-a putut intampla! noroc ca v-ati asigurat cu altii[;)]

maru, incarca pozele intr-un cont de yahoo sau webshots si apoi da-ne link-ul aici, sa ii vizionam. succes!

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor! felicit si eu celelalte participante! [flo]

 

Si pt ca Ortansa ne dadea voie sa exprimam laudele aduse de famiie, rude, prieteni, ma laud si eu: cozonacul de acum a fost plasat in topul celor facuti de noi (il framanta sotul meu [il]) pana acum - si facem de cand suntem impreuna, adica de 5 ani, la fiecare sarbatoare - prietena mea a promis dupa ce s-a infruptat din el, ca nu va mai cumpara niciodata cozonac, se apuca de framantat [:)]

 

Roxana, Alina, reteta am postat-o la subiectul al carui link a fost dat ceva mai sus de Roxana(z), retete testate de cozonac pufos.

 

Gratiela, Mariuca [huta] si Stefu

[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...