Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

in cozonaci sa ne laudam:-D


Ortansa

Recommended Posts

si cozonacul meu cu nuca:http://family.webshots.com/photo/2490283170087737923jauqPMsi cel cu mac:http://family.webshots.com/photo/2165163880087737923yfbwSp

It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontationid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">Sinzi, Radu si David[avion] bomba pisaloaga[cool] : varstaid="size1">, pozeid="size1">, D-ale lui David id="size1">

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am venit, am vazut, mi-am notat.. [:D]. Azi am scotocit prin hartii si am gasit notitele:

Tumpi, cred ca sunt tare buni cozonacii tai cu mac si cu branza.

mamidestefan, ai copt nu te-ai jucat. Toate arata tare bine, dar mie mi-a placut cel mai mult cozonacul trandafir.

Gratiela, cozonacii tai mi-au placut cel mai mult. In special cel rotund, cel inflorit si umflatelul.

Ortansa, ce aluat galben si frumos ti-a iesit. Mi-a placut mult rezultatul.

Roxanaz, foarte apetisatnt cozonacul tau. Mi-a placut cat de frumos a crescut, s-a copt si cat de frumos e impletit.

sinzi_ana, arata tare puhav si moale cozonacul tau. Cu siguranta e foarte bun( sau a fost mai degraba).

In concluzie, toate sunteti niste gospodine de nota 10 si bravo voua ca ati reusit sa faceti asa ceva.

 

 

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="left">id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase poze, felicitari tuturor!

Gratielaid="red">, probat reteta, e excelenta si usoara(si am framantat cu masina de piine cca.20 minute, ca altfel nu ma tin balamalele momentan, oricum facea basici dupa) va ramane reteta mea de suflet, am facut deja de vreo doua ori se evapora cei doi cozonaci pur si simplu intr-o zi doua!

Roxanaid="red">, probat si reteta ta, dar nu stiu, oare e prea putina drojdie? n-a crescut f.mult sau poate untul ingreuneaza cresterea? Nu pot crede, si unde as fi putut gresi? De gustosi au fost gustosi.

 

narcisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...