Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu ma lasati sa adorm!


Pet

Recommended Posts

Stiu ca nu mai e nimeni care-si coace cozonacii la ora asta dar ma gandeam ca poate cineva ar putea sa-mi tina companie pana cand se fac ai mei. Mi-as pune un film dar simt ca daca ating canapeua adorm! Ma cam plictisesc si nu stiu de ce sa ma apuc pentru inca o ora (circa). Daca aveti insomnii si vreo idee... Mi-e tare frica ca o sa adorm cu cozonacii la cuptooooor! [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ca sa-mi continui monologul...mi s-a infiripat deja ideea de a ma aseza mai comod pe canapea. Dar stiu! Stiu ca nu trebuie sa ma misc din fata computerului ca altfel mi-s...arsa. [:D] Mai rascolesc forumul pe ici pe colo. Pentru cei 2 sau 3 membri online...voi cum de bantuiti pe aici la ora asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si cozonacii cum au iesit? pufosi ,gustosi?

eu nu am incercat sa fac niciodata,da' sora-mea e mare maestra. merg astazi la ai mei sa dau iama prin ei.[:D]

 

edit: nah,ca am facut si versuri![:p]

 

 

,,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">

 

Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green">

 

id="right">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat!

 

PS: ..toata admiratia Pet pt cozonaci si pt orele la care ii coci! Io n-am facut niciodata cozonaci si mi-am jurat in barba ca nici n-o sa fac, d-asta sunt atat de siderata cand aud de atata abnegatie la "operatiunea cozonacii"!!!

 

[cool]

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, ma gandisem eu sa fac vreo poza dar credeti-ma: mai rau va faceam! Tocmai mi-am luat micul dejun cu ultimele 2 felii si de maine sunt la dieta! [alcool]

Daniella, nici eu nu ma vedeam vreodata sa fac cozonacii noaptea dar uite ca am avut alte prioritati in zilele dinaintea pastelui si m-am gandit ca trebuie sa fac tot posibilul sa avem cozonac si oua rosii astfel incat copii nostrii sa simta un pic atmosfera de sarbatoare.

Nu am inteles de unde a plecat juramantul tau... Ce "tragedie" te-a facut sa ajungi la o asemenea decizie care o sa afecteze pe veci familia ta? [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...