Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 316
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut pe toate iesencele.In ciuda faptului ca locuiesc in strainatate (Italia) de multi ani ,Iasul il simt inca "acasa".Simplul fapt de a vorbi cu iasencele mele(chiar si despre vreme) mi-ar incalzi sufletul.Deci eu va cer sa ma-a primiti printre voi,daca vreti,si as fi bucuroasa chiar daca nu as putea sa particip la toate discutiile din simplul motiv ca nu ma aflu acolo(si tare as vrea sa fiu).Multumesc anticipat si numai bine la iesence. Ingrid amore di mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,crede-ma ca n-am avut nici cea mai mica intentie de a te descuraja.Am relatat doar ce mi-a spus stomatologul si prietenul nostru de familie care e tehnician dentar. [;)] Fiecare face cum doreste...chiar si expozitie! [:D] Eryteea,bine ai venit! [hia] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eryteea: bun venit. Adriana: hai ca te incurajez eu [:D] Lucrarea, de obicei, e garantata de catre stomatolog(unii garanteaza 5 ani). Daca e de calitate nu ai probleme in acesti ani, dupa aceea mai faci cate o vizita pe la stomato. E adevarat ca tb. sa-i protejezi. Liliana: e uraaaaat in centru, am trecut duminica pe acolo, doar daca au mai schimbat ceva in aceste 2 zile. Mai bine lasau cum a fost ca era mai frumos, cimentul ala parca e pus de copii sau poate ca nu e lucrarea inca terminata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lgireada
vreau sa stiu daca ma grabesc cu pozele sau nu :D
Nu te grabi cu pozele. Lucrarea nu e gata inca. Cel mai probabil, cam pe la anul pe vremea asta o sa poti face poze [foto]. Deocamdata insa, mai rabda... alexz & Codrut Ridente dicere verum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sant nervoasa! Si ma simt inselata si frustrata! A trebuit sa astept 10 min la o trecere de pietoni,nu ne lasa politia sa trecem strada(la cativa metri de blocul meu!!)si nu stiam de ce.Trebuia sa treaca presedintele si era nevoie de oameni pe trotuare!!!Dar am aflat asta abia cand am vazut deja coloana prezidentiala.. Tocmai vb cu sotul dimineata ,cum de vine atat lume pe strada cand vine presedintele in oras(sau alt barosan)ca Piata Unirii era plina dimineata,si sotul imi spune ca sant adusi in grup organizat..acum am aflat(pe pielea mea) cum sant stransi cei de pe trotuare... Macar m-a racorit putin faptul ca nu a reactionat pozitiv nimeni(nici macar o mana ridicata acolo) din cei de pe langa mine,doar presedintele se agita la geamul masinii si zambea pe 16 mm. Adriana [url="http://community.webshots.com/user/adrianamo"]si-atat...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...