Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 316
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asta nu e pt ochii lui Alexz ... asa ca no coments daca citeste ... Deci in Piata Unirii nu s-au mai dat bani de la premarie de prin vara 2006 si s-au sistat lucrarile. Acum, pe banii nostri, s-au scos materialele, utilajele, panouri etc si s-a cosmetizat de parada ca vin aia de la bucale - pe care n-am cuvinte sa-i numesc... pe banii nostri normal, la fel cum tot pe banii nostri s-a facut si super iluminarea de sarbatori care inca nu a fost stransa in totalitate... Ce castiga oare premaria facand atatea eforturi de pupat ass-uri!!!! nu inteleg! Asa cum nu inteleg de unde atata nesimteala pe aia de la bucale - pe care n-am cuvinte sa-i numesc - sa vina sa faca parada aici... dupa tot scandalul si bataia de joc din presa... obraz gros mai au astia cu politichia... In viata mea nu am fost de acord cu v.c.tudor. Pana aseara - doar din cauza lui am rezidenta de Canada!!! Cat despre chestia cu oamenii stransi cu forta... iar, no coments. Adriana, voiam sa iti spun, am lucrari de portelan de cativa ani si nu am probleme - de prin 2000 cand costau cat China. Si se pare ca ma tin inca adica si-au facut banii. Drept ca nu imi place nimic fierbinte si nici prea rece nu suport, dar asta e din cauze de obisnuinte... Si eu am probleme cu adormitul lui Alex. De marti putea merge la gradi si pt ca adoarme f tarziu nu il pot duce dimineata... Se culca la ora 22 si adoarme la ora 0,00... Iar noi cadem din picioare nu alta. Stiu, ar trebui sa il culc la 21 insa nu reusesc... Am mult de lucru si meseria de gospodina-mama-luptator cu statul ma depaseste! Inca nu am terminat cu finantele si cum trebuie sa fac actele sa lichidam si un parteneriat intr-o firma... of Doamne, atentie mare cum va alegeti asociatii in afaceri! Si in plus am ajuns iar la concluzia ca pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti! Am facut mult bine cuiva acum 13 ani si mi se intoarce inapoi acum cu rau! Unde gasesc o portie de nesimteala si rea vointa si inca una de rautate de cumparat?! Ca se pare ca asta e tratamentul indicat! Probabil ar trebui intrebat un politician! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteleor, am si eu o rugaminte, imi poate da cineva mai multe informatii despre d-na dr Luminita Nichita? Am inteles ca ar tine in Iasi cursuri de gimnastica pentru gravide. Stiti cumva cum pot ajunge la ea sau un nr de telefon? Multumesc [flo] kiss [pup] [gravi] [url="http://bd.lilypie.com/t-Rkp2/.png"]29+[baietel][/url] Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Asta nu e pt ochii lui Alexz ... asa ca no coments daca citeste ...
N'am inteles dece nu era valabil mesajul si pt mine, dar in fine... ok, no comment, desi ma mananca buricele degetelor nitel.
quote:
Unde gasesc o portie de nesimteala si rea vointa si inca una de rautate de cumparat?!
Vand eu. Ieftin, calitatea I. Te intereseaza? [;)] alexz & Codrut Ridente dicere verum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pe trotuar cand trecea Base' :D dar erau o gramada de copii de pe la scoli urcati pe garduri. Inclusiv subsemnata, asa de curiozitate ... Sunt artificii azi? Ca daca da as iesi si eu sa fac poze. In P-ta Unirii oare se aprind beculetele? Daca da, ar trebui sa fie frumos, no? Liliana http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Sunt artificii azi? Ca daca da as iesi si eu sa fac poze. In P-ta Unirii oare se aprind beculetele? Daca da, ar trebui sa fie frumos, no?
Sunt si artificii, pe la 20.30. Da' vezi ca nu dureaza decat vreo 10 minute, deci tre' sa fii pe faza... alexz & Codrut Ridente dicere verum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost cu Alex pana la tata-sau la scarbiciu pe la ora 5 pm si am prins si momentul cand defilau soldatii... trebuie sa recunosc ca a fost emotionant. Alex cel putin a fost coplesit. Si, dupa o pauza de 2 ani am vazut si eu focuri de artificii! Si chiar mi-au placut... Acuma, poate ca eram si noi liberi si dezlegati fara copil cu noi, nu stiu... insa concluzia e ca au invatat romanii sa dea focuri de artificii de cand cu UE!!!!!!!!!! Eu cel putin intru la idei cu virozele astea noi. M-a sunat o fosta colega, care acum este la Galati, de-a dreptul isterizata ca nu se mai gasesc vaccinuri antigripale la ei si ca vine la Iasi sa cumpere!!! Cum le-o fi transportand oare? Pana anul trecut inclusiv cumparam vaccinuri antigripale si vaccinam pe toata lumea ca voiau sau nu, dar acum, cum m-am lasat de sportul ala, nu mi-am vaccinat nici familia inca. Insa cred ca pana la urma am sa cumpar antigripalele - voi ati vaccinat copiii?? Eu am auzit - dar poate n-o fi chiar asa - ca cica copilul - human - trebuie tinut sanatos inca 10 zile dupa vaccin ca sa isi faca treaba cu sistemul imunitar. Cica vine frigul, am inteles ca au fost facute deja atentionari pt Iasi insa parca si in w-e fusesera facute ceva atentionari pt ploi si nici nu a picurat... - poate scapam de gripa pana la urma? O seara buna. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...