Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 316
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by lgireada
Am fost la concert la Banica si a fost f fain, a cantat live, e un artist care se respecta parerea mea. Si artificiile au fost frumoase, desi scurte. Imi pare rau ca n-am reusit sa prind si defilarea... chiar erau torte aprinse?
Erau si torte aprinse. Cam anemice, dupa mine, dar oricum, erau de efect... alexz & Codrut Ridente dicere verum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexz, nu pot sa nu remarc (in sensul bun, desigur), cat esti de bine informat!... Eu am vazut artificiile din casa, dar numai pe cele inalte... Ma speriati cu gripa asta, e cel mai nasol an de pana acum, nu se mai termina virozele astea, cu toate rubedeniile lor? Adi si Hera, trebuie sa va trimit niste poze pe mail, cred ca maine ma execut, acum plec la nani...[:D]... Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexz
quote:
Originally posted by lgireada
Am fost la concert la Banica si a fost f fain, a cantat live, e un artist care se respecta parerea mea. Si artificiile au fost frumoase, desi scurte. Imi pare rau ca n-am reusit sa prind si defilarea... chiar erau torte aprinse?
Erau si torte aprinse. Cam anemice, dupa mine, dar oricum, erau de efect... alexz & Codrut Ridente dicere verum
hai, mai, ca la tv au dat bine...[:D] Iasul de Sarbatori: http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/album?.dir=/af83re2 Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006: http://good-times.webshots.com/album/556103784FkXpah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003 voi ati vaccinat copiii??
Eu l-am vaccinat pe Robert,dar nu cu antigripal ci cu antipneumonie.I-am mai dat si Septilin si vad ca,slava Domnului,am scapat doar cu o repriza scurta de muci,asta in conditiile in care toti ceilalti din casa am fost lati de bolnavi. Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc Eu l-am vaccinat pe Robert,dar nu cu antigripal ci cu antipneumonie.I-am mai dat si Septilin si vad ca,slava Domnului,am scapat doar cu o repriza scurta de muci,asta in conditiile in care toti ceilalti din casa am fost lati de bolnavi.
si adica Robert nu a tusit deloc, nu a facut febra, desi voi erati prin zona asa raciti???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaaa, deci de asta am dat eu nas in nas cu Banica la un restaurant, aseara; habar nu aveam ca va canta in Iasi...[^] dar la intoarcere m-am umplut de nervi, nu m-au lasat politistii sa merg spre casa pe langa Palat, am ocolit o gramada. [mariaj] Dana, de-abia astept fotografii! a fost o seara foarte faina pentru mine; mi-a parut rau, dar aveam la mine doar vreo 20 de ron...[V] (stii tu pentru ce...) acum astept salariul sa mai virez in contul Gabrielei - ma bucur ca i-am cunoscut, pe ea si pe sotul ei; am toata admiratia pentru felul cum s-au luptat pentru Mihaita. cat despre Soni, tot respectul! [asia] Adi - ce-ati mai facut pentru cumnata ta? ati mai vorbit in seara aia la Ziua de Iasi? (PS: Alex nu lucreaza tot la un ziar?)
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu, ce poze frumoase ai facut! Cu tortele n-ai? (ca nici pe-ale nu le-am vazut...) Herra, ma bucrr ca te-ai simtit bine la noi, ai vazut ca pana la urma Soni l-a cucerit pe Vladut?[:D] - care pe cat e de frumos (are niste ochi!!! nu-i fie de deochi!), pe atat a fost de timid, dar e normal, locul era nou, lumea la fel... Eu am o masea umflata, de toata frumusetea, cred ca pana aici mi-a fost, nu mai am cum ocoli dentistul[bang] O zi frumoasa tuturor! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...