Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

Danelutza uite aici reteta usoara , rapida de tort si iese si aratos(poate o stiai): Diplomat 20 g gelatina, 5 oua, ananas, 1/2 l lapte, 1 lingura faina, 300 g zahar, 500 g frisca, piscoturi Gelatina se topeste in 1/2 cana lapte cald. Se pun la fiert laptele, coaja de portocala, 300 g zahar, 5 galbenusuri, 1 lingura faina. Se amesteca pana se face ca o crema. Se ia de pe foc si se pune in ea gelatina si se mai amesteca din cand in cand. Cand s-a racit, se pun albusurile spuma si 400-500 g frisca. Intr-o cratita mare imbracata in celofan udat putin se pune pe fund un strat de fructe (ananas scurs, portocale....) si pe pereti piscoturi. Se pune jumatate din crema, apoi un strat de piscoturi si resul de crema. Se termina cu un strat de piscoturi (care se pot trece usor prin sucul de la ananas). Se da la rece si se rastoarna a doua zi. Eu abia tin pasul la citit cu voi, asa harnice sunteti!Sa nu va deochiati! Noi am inceput deja sa ne agitam cu aranjarea apartamentului, asa ca....nebunie mare, alergatura mare, nervi.... Va [pup] dulce pe toate ca tare faine sunteti! Pupici!
Ioana[mamica] de[hagi] Alesio Andrei(08.10.2004)&[bibe]Nicolas Mihai(17.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Georgi ,m-ai tot intrebat de soacra. e totul bine ,mai. eu nu-i mai bag in seama orice rahat ,ea se poarta mai frumos. om mai vedea ce si cum,dar pana acum e bine. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*]
[*] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87470"]Un fulg pentru seara de Craciun[/url] [*] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by OlgaTarziu
Cami mortalo! mai lipsea ceva acolo... Un beculetz orbitor.[:D] (aici vine smile-ul meu preferat)[}:)] Danelutza eu te propun miss popularity a noastra. Hai lumineaza-ma cum fac sa nu spal haine mult si bine cand Tonila murdareste 4 randuri pe zi? banana trimit numarul. Tare-s curioasa sa-ti aud glasciorul. Oare de ce am senzatia ca ai voce mai groasa si ca faci misto in continuu? Poate ma insel. Azi l-am schimbat pe Tony deja de 3 ori. Dimineata, apoi a mancat si a pus cereale si peste iaurt pe tavitza si era plinnnnnde iaurt inclusiv in par. Apoi am iesit la o plimbare. Afara a plouat, cupilul se aseaza pe burta in mijlocul unei belti. Subliniez si-a tras mana din mana mea si s-a dus direct in balta pe burta, deliberat. Zici ca era un purcel satisfacut. Fain, ca doar de o saptamana a trecut pneumonia.
olga , cumpara mai multe haine la TONY si speli mai rar. bey, banana are o voce calda si calma, desi si eu ca tine , am crezut ca-i mai " dura".scuze banano. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diadaniela
Olga,intreaba-le si tu pe Cami si pe Alinuta care-i treaba cu mine. ele ma cunosc personal si ma iubesc.[:D] sau nu?[neand] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
banano, eu nu te cunosc personal, da te iubesc.se pune? de altfel eu iubesc tata gasca de sexoaxe.[loveyou][loveyou][loveyou] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia are haine in prostie dar normal ca deja avem hainutze preferate pe care atat ma-sa cat si el face fixatie. Restul le pun frumos in cutii ca raman mici noi fiind. Si asa bu banana. Pai lasa ca acum voi avea ocazia. Mai la mine gros nu inseaman dur. Eu de ex am o voce destul de groasa pt o femeie. Nu ai zice dupa mutra, nu? Specific ca o iubesc pe Maria Tanase in disperare. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bia si daca o mai si vezi in realitate, te indragostesti pe loc de ea[:D] danelutza, ne-ai innebunit pe toate cu presa ta [zz] olga, bafta la cautat job! da' chiar in ce domeniu? dana [pup] te asteptam mai des, la fel si tie ioana. aaaaa, esti si tu sarbatorita duminica[cheers] georgi, tu n-ai sarbatoriti duminica? ca tu la toate onomasticile ai petreceri [:-)))] plecam la baita, apoi nani [pup] [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o propunere. Nu vreti sa ne trecem fiecare adresa si nr de tel pe Yahoo-ul nostru? Asa am avea si adresele pt felicitarile de pasti sau 8 martie si am sti cum sa dam de una dintre noi daca Doamne fereste dispare la un moment dat ( nu ma acuzati de pesimism) Alina in special needs, ca sunt psihopedagog, adica pregatita sa lucrez cu oameni "speciali" dar acum sunt disperata ca accept orice. Cel putin pt inceput. Se pare ca domeniul meu e putin cam mort in perioada asta... Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou gagici. Mey Alina se putea sa nu am sarbatoriti?[:D]Cumnatzica mea iubita ([zz]) si mosul Stefaniei.Asa ca am pus-o iar de cadouri [alcool] Asta nu-i nimic...Sa vezi in februarie...3 zile la rand numa' chefuri printre care si ziua Stefaniei.Mai dar tu-i facibaie Alexei in iecare seara?Ca mereu zici ca fugiti la baie si apoi la nani. Banano ma bucur ca s-a domesticit socrosenia.[pup] danelutza io cand am auzit de pret m-am lasat pagubasa.Cred ca ma goneste soatza de-acasa daca-i mai zic si de de-aia.Pai masina spala, oala face mancarea singura, sa mai iau si una de-aia si un aspirator de-ala de merge singur...si gata.Net neneaca pe banii babachii[:D] Olga bafta la gasit joburi.Sunt sigura ca reusesti.Iar tu si Tony va veti obisnui unul fara altul ca asta e.... Bi te mai fac un dans? [:D] [ispita] [ispita] Nu mai stiu cine intreba de Liana.Din seara de Anul Nou nu mai am vesti de la ea.Am sunat-o de cateva ori, iese robotul ca nu poate fi contactata.I-am trimis mesaje sa dea un semn de viatza. Hai pupi.Mai dau pe-aci...ca am planuri de lectie de facut deci nu ma culc devreme. [recevere] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ange
hai ca ma ucideti [alcool] nu au inventat astia si vreun robot ceva de facut mancare si dat cu aspiratorul?[:-)))] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Ba da, l-au inventat pe vecinul tau, dar tzii secret [alcool]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!!!!!!! banano , scula de la gorenje nu e asa ca a lui danutza.asta din poza pare mai performanta.parerea mea de blonda. olga , bafta la gasirea de job. alinutza , abe astept sa va cunosc.da mi-e ca ma indragostesc de voi si a fi musai sa ma mut mai pe centru tarii , sa fim mai aproape. bey, in seara asta dau de baut.cica-i ziua lui soacra.sa curga rauri de [pahar][pahar][pahar]. bebeluselor dans [ispita][ispita] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...