Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

Salutare. Cafeaua eu nu o prind... vad ca va cetiti, va bucatariti, va iubiti soacrele. [:D] Cami vezi ca ti-am trimis aseara 100 de poze. Pe bune vezi cum le salvezi sa nu ma pui sa-ti trimit iar. Si astept si eu pozele facute de voi.... Vizionare placuta, eu presupun ca mai am mult si bine pana o sa pot merge la un film. Ma bucur ca ati reusit sa puneti adrese si nr de telefon. Asa vom stii una de alta si apoi va fi foarte comod de pasti fara schimbul ala de adrese pe Pm.... Miha nu fi disperata. Somajul nu e o chestie asa rea, nu? Macar vin ceva bani si cum zic fetele e si vechime. Si serios hai sa nu ne mai suparam unele pe altele ca nu suntem bagate in seama.Viata e scurta, o trupa de prietene calde si faine se gaseste greu asa ca cred ca avem o chestie super rara. Oricum suntem mai norocoase decat nefericitele complexate, frustrate, insingurate si care nu reusesc sa comunice sau sa-si faca prieteni. E ca intr-o familie unde putem da din prea plinul din suflete afara. Si apoi clar suntem personalitati diferite, unele extrovertite altele introvertite, unele blonde [:D] altele negre vorba lui Cami.(mai ales in cerul gurii[:D]) Mirela am vorbit cu sotul si venim.dar venim cu avionul si pe o saptamana. Asa ca tine-te tare ca te terminam.(asta pe cadnd facem rost de bani) Doina acu te pun si pe tine in lista. Bia pup dulce pudica. Esti scumpa cu cetitul... Alina spor la treaba. Danelutza ai luat apa? Mai ce sufar ca nu vine popa la sfintit pe aici. Ca tare as avea nevoie [}:)] Miha imediat e ziua ta.... te pregatesti? faci chef sau ceva? Banana eu tot astept telefoane. [V]Glumesc. Cum am zis cand simti. Dana ai inceput miscarea de trupe? Sau incepi dupa week end? Gaby, Cristina, Emily pe unde sunteti? Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olga,deocamdata n-am sunat pe nimeni . am umblat azi. am fost la patinoar si am patinat ca in tineretile mele.[bis] dupa aceea am fost la Mall ,mi-am luat vreo 3 carti si am mancat ca o vaca.acum am ajuns si m-am apucat de sters praful pe birou ca e din ala de anul trecut.[:D] edit: Bia,ma uit dupa cartile de care zici,ca poate or fi si pe gustul meu. eu nu sunt blonda ,dar mi-ar placea.[cool] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Georgiana,am trecut numarul de telefon in yahoo-ul nostru.Cand doresti...Pe telefon nu se pot trimite virusi nu? [:-)))] Miha [recevere]
[:-)))][:-)))][:-)))] Nici macar de-aia gripali...asa ca stai linistita [:D] Vad ca vorbiti de carti...Bi am citit si eu "indragostita de un masai" dar nu stiam ca are si continuare. Eu citesc acum "Lord Jim".Nashpa rau si plictisitoare dar tre sa o cetesc pentru examenul din vara [bang] Bine ca mai ziceti voi ce mai cititi sa mai fur si eu idei. Doina te bag si eu in lista ca am uitat.[iartama] Danelutzaaaa unde esti??? Alinutza spor la trebi.Sa bagi un dans si pentru noi maine [ispita] Noi acum am venit de la tara mai stau putin pe-aci pana vine vremea de nani. [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi eu acum m-am apucat de Lord of the rings in engleza si tare-mi place. Dar am zis ca am nevoie de vise. [:D] Problema e ca pot citi doar cand doarme Tony, ori atunci am cam multe de facut: mancare, pilates, citit. Cum a fost la tara? Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Vreau si eu sa intru in clubul vostru! Proaspata somera, insa a fost voluntar, deci dau de baut[cheers]. Sa ma prezint...mamica fericita de un baietel de 3 ani si 7 luni maine. [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in clubul nostru Delphin, sintem cam zapacite, harnice si instruite [alcool], o sa-ti placa la noi. Georgi aparui daca ma strigashi [:D] Cuscra mey, nu se cheama shomera, se cheama ca acum esti casnica cu acte in regula [:p] Olga am luat apa sfintzita, dar n-am cum sa-ti trimit si tzie o tzira [popa], dar daca spui ca ai nevoie, cumpara de la biserica niste tamiie, o pui pe jar si dai cu tamiine toata casa. Cit despre suparare... hmmm... cind nu ma bagatzi in seama, ies eu la interval [neand] Doina multzumesc, ramasesem datoare cu un [pup]-ic, pentru complimentele la adresa printzesei mele. Emillydove esti ca nu te zarii astazi, sau n-am cetit bine [bang] Dana banana, Bianca m-atzi innebunit cu cititul, vreau si eu, dar n-am carti romanesti de unde sa cumpar. Iar astea italiane, pe care le acvem acasa, le-am gatit cu ajutorul soatzei [:D] Mirela ochi frumosi, pe unde te-ai ratacit ? Dana ch eu am mashina de spalat vasele, dar o folosesc doar la sarbatori, cind am musafiri, in rest nu prea, ca fiind doar in trei, ar trebui sa pun vasele de o saptamina in mashina ca sa se umple. Va tzuc in ordinea care vretzi voi, dispar ca fiicamea a inceput sa intinda brinza pe covor [q]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci m-ai linistit Danelutza. Am si sters mesajul anterior si revin cu unul nou. Nu de alta dar deja la voi e noapte si vreau sa fiu prima [:D] La multi ani, Ioana! sa te bucuri de noua casutza, sa ai zile frumoase si pline de iubire. La multi ani, Maia Ioana a Cameliei! Sa cresti mare si frumoasa si sa-i bucuri mereu pe mami si tati. te pup dulce. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...