Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

sara buna!!!!!!!!!! delphin bine ai venit in gasca. georgi , sapt asta cica a aparut ADIO,AFRICA si spre bucuria mea am gasit-o la mine in oras. danutza alege ce carti vrei si ti le trimit prin posta. bey, azi dau eu iar de baut eu si colegu suntem IOAN/ioana[al 2 lea prenume]plus ca e ziua lui socru.asa ca sa curga rauri de [pahar][pahar] bebeluselor dans [ispita][ispita] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Helau! Delfin,bine ai venit la noi! Speram sa ai nervii tari si simtul umorului! [:D] Mirela,nu e nevoie sa-ti ceri scuze draga mea...Eu am vrut sa subliniez taman ceea ce ai spus tu...Se intampla de cele mai multe ori sa citim,iar din inertie,din graba sau pur si simplu din neatentie,deci nu din rautate imi place mie sa cred [:I] omitem pe una dintre noi...Si asa cum spunea si Olga,daca problema e presanta rau batem din picior [neand] si atunci sigur ni se va raspunde. [:D] Hai ca deja s-a discutat cam mult pe tema asta...Eu va "ai lav iu" pe toate,mai ales pe cuscra mea! [olala] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu consoartelor cate felicitari[alcool][alcool] chiar nu ma asteptam.abia maine este Sf.Ion[zz](la noi). MULTUMIM FRUMOS. o sa incep de azi sa dam de baut. am sa-i arat Maiei mesajele. daca va spun ca mi-am imbolnavit familia si in fiecare seara de la mic la mare stam pe dc poate nu ma credeti[soc] Aseara i-am facut colegului cunostinta cu voi toate(pozele de la albumul comun).Acum va stie pe toate si fizic nu numai dupa nikuri[:D] Butonand noi pe acolo am reusit(eu) sa-mi sterg albumul.[bang]Promit ca pun altul in curand. Olga,ne-am lungit gatul uitandu-ne dupa pozele de la tine de acasa.Unde le-ai pus? Mmiha,mi-a promis colegul program de foto ca al fratelui tau.I-au placut mult pozele tale. Dnelutza,colegul intreaba de ce natie e sotul tau.el zice italian eu zic elvetian[:D]care-i adevarul? Mirela,bravo pt yahoo.sa vezi gasca ce facem acolo.Sunte cele mai tari[:D] delphin,bun venit la noi. povesteste-ne despre tine ca si eu ard de curiozitate sa aflu mai multe. noi am umblat si astzi teleleu.este greu sa iesim din casa ca dupa aia ne gasim noi drum. maine nu avem invitati ca tot am avut de la Craciun si pana acum[alcool] Nu am invitat pe nimeni dar cu siguranta vom fi calcati. Asa ca astazi mi-am facut piata si mi-am incarcat frigiderul.Poata sa vina oricine.Chiar asa ,nu ne "calcati"?[:D] Maia vrea maine din nou la cinema si apoi la restaurant doar cu familia.Ce o fi cu ea chiar nu-mi dau seama.Ea care nu zice nu niciodata cad e vorba de chef,cadouri,prieteni[:D] pup.sunt pacilea. cu un ochi pe voi si unul pe tv[;)] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haoleeeu...ce-i acilea maicaaa...dezmatz???[alcool] Hai ca beau si eu un [pahar] cu voi dar mai intai sa va urez. LA MULTI ANI MAIA!!! [s] Sa fii sanatoasa si sa-i aduci mamei numai bucurii! [pup] LA MULTI ANI BI si SOT DE BI!!! [s]Sa fiti fericiti inca 1001 ani de-aci inainte [pup] si la voi LA MULTI ANI IOANA!!![s] Sa fii fericita in noua voastra casa .[pup] LA MULTI ANI MMIHA!!![s] Sa fii sanatoasa si tu si toata familia.Si soacra daca promite sa nu mai fie puturoasa [:D]. [pup] si la voi (fara soacra, of course) Acu' pot sa beau, da?Ca v-am urat doar...[alcool] [alcool] [alcool] Si am mai vrut sa zic ceva dar am uitat asa ca la zid cu mine...[bang][bang][bang] [recevere] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami ti-am trimis pozele pe adresa ta de yahoo. Adica pe email. La multi ani Miha! Sa fii iubita La multi ani si voua, Bianca! Sa va iubiti o mie de ani. Mai la cine mai trebe sa zic la multi ani? Ca deja sunt flenduri. Cocluzie La multi ani Ionilor, Ioanelor! Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...