Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Wau! Va multumesc pt. primirea entuziasmata! Ma minunez ce active sunteti! Asa i-mi place, ca sa am ce sa mai citesc si eu! Glumeam! Sunt datoare cu niste raspunsuri: In poza respectiva, in care l-ati admirat pe micutul meu barbatel, se joaca de-a parasutistul. A imprumutat de la papa toate ustensilele, altimetrul inclusiv, apoi si-a pus un rucsac, urcat pe canapea, spunea ca este in avion si se pregateste sa sara! Vrea sa faca si el ca "papa"! Sa va mai povestesc de mine...de fapt toata viata mea se invarte in jurul baietilor mei. Cand povestesc ceva despre mine inevitabil vorbesc de ei. Sunt aici de aprox. 7 ani. M-am obisnuit, pot spune, insa visam un singur lucru...sa plecam de aici. Dar stim ca nu va fii asa curand. Sotul e militar si mai are aprox. 5 ani pana la pensie. Seb merge la gradinita aici acum, dupa 2 ani de camin. Vorbeste foarte bine franceza si putin romaneste. L-am lasat sa aleaga, sa nu-l fortam. Face foarte bine distinctie intre vorbitorii de limba romana si fr. Noua rar ne vorbeste in ro., insa sunt persoane carora le vorbeste.A fost de 2 ori in ro, acolo l-am si botezat dealtfel. Ultima data avea 2ani si cateva luni, insa i-si aminteste de locurile in care a fost si mai ales de telecabina verde de la Busteni. Eu...am 31 de ani si sunt somera[:D]. Poate viitoare mammica incepand cu luna iunie, caci Seb ar vrea un fratior. Cine stie? Eu incep sa ma pregatesc psihologic pt. o noua sarcina. Si fizic! De maine cred ca voi merge la sala, daca ma lasa genunchiul. As vrea sa slabesc 4-5 kg inainte de sarcina, ca sa am unde sa pun[:D]. Observ ca gatiti foarte bine. Eu sunt cam anti-talent.Si trebuie sa recunosc ca nici nu-mi place.Insa am noroc. Sotul nu e pretentios la mancare, iar Seb nu a fost niciodata un mare mancacios. Aseara spre exemplu, pe la 7 seara noi picnicam in parc, caci el a vrut sa-i cumpar un sandwich si sa-l manance pe banca in parc. A mancat foarte bine, plus desertul un iaurt. Deci gatit...nimic. Azi la pranz aveam un fel de tarta cu sunca, oua si smantana si doua mici foietaje cu carne, hop totul la cuptor, plus niste brocoli de ieri si toata lumea a fost incantata. Sotul mi-a multumit pt. masa gustoasa[:D]. Acum e la regim cica, caci se pare ca s-a ingrasat de sarbatori! M-am intins la vorba, va pupicesc si o dupa-amiaza placuta va doresc. Noi mergem in vizita la niste prieteni pe care nu i-am vazut de anul trecut si care s-au mutat in casa noua. Au terminat de construit. Speram ca pana in aprilie sa reusim si noi sa ne mutam in casa noastra. A ! Si pentru listuta Adriana 26.11.1975 [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,sa-ti traiasca familia.Dupa cum povestesti tare feriicti trebuie sa fiti.De ce vreti sa plecati de acolo? noi tanjim dupa Franta si voi vreti sa plecati?! Eu daca as fi sigura ca mi-as permite ceea ce-mi permit aici maine as face bagajele si ne-am cara de aici[:D] asta nu pt. ca nu ne place sau nu ne gasim locul aici,ci pt. simplu fapt ca vrem mai aproape de casa. Ma bucur ca-ti place la noi.Sejur placut si la mesaje cat mai multe si placute[:D] Ioana mea inca doarme.O trezesc pe la 10 ca la 12 vor pleca la film.Tasu cu copii.Eu raman acasa sa pregatesc masa.Ioanei mele-i plac foarte mult surprizele asa ca am de gand sa-i pregatesc un pranz in familie in stil de sarbatoare. Imi doresc din suflet sa nu vina nimeni astazi la noi.ma simt rau.mi-au venit "musafirii" de pe 1 ianuarie si iarasi am hemoragie[bang] Nu pot sa cred!![bang] Din 4 saptamani din luna eu 2 am probleme.Oare cat va dura? Precizez ca nu am dureri,nimic.Stiti ceva de treaba asta?[bang] Ioanelor,Ionilor cum sarbatoriti? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza....[:D] deplhin - bun venit printre noi...sa-ti traiasca baietii si sa vi se implineasca visele.[pup] la multi ani tuturor ionilor (pozitivi si negativi)[pup][cool] eu m-am cam destrabalat...am stat la chef pana la 3.30 si cand am ajuns acasa fi-miu s-a trezit si a vrut sa doarma cu mine si cu mamaie.[bang]asa ca ne-am cam inghesuit pana dimineata toti 3.acum incerc sa-mi revin si sa ma duc la nasu(alta paranghelie cu copii multi). pupici. revin maine. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! Alinuta,LA MULTI ANI sotului tau! Te-am ratat asta-noapte cu urarile! [:I] Doina,ce de mancare ai facut! [pup] harnicuta! Eu azi am facut doar o pizza,de mai mult n-am avut chef. Cami,2 saptamani zici? Wauuu..pai e prea mult mey...Nu stiu ce ar putea fi,dar ar trebui sa mergi la un medic... Gabi,numa intr-o petrecere o tineti! Bravo! [:)] Georgi,in roaming este taxat si cel care suna si cel care e sunat,de asta cred ca nu raspunde Liana. Revin,ma duc sa ma joc oleaca. [:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...