Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mariussimiuc Bianca,sigur ca poti plati asigurarile.Faci contract cu CAS-ul. [;)] cand o fi Teodora pe drum am sa ma gandesc serios la asta. [:D]
miha , parerea mea de blonda[alcool], e sa te interesezi din timp, pt ca din moment ce e musai sa ai un an lucrat inainte de a intra in CIC, banuiesc ca musai sa contribui la asigurari tot un an. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by CRISMIR
BI[pup],hahahah,ce-mi place mie de tine ca tot cu beutul ai treaba...cum mai e ceva sa bem!!!...[:D][cool]
mirela, numa gura-i de mine, ca la fapte stau cam rau.[alcool] mai, sa va zic ceva, asa cum poate multe stiti io-s copil singur la parinti[bang].doamne ce rau poate sa fie.io si acuma ii mai reprosez mamei ca nu mi-a mai facut macar 2-3 frati. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, e rau tare sa n-ai frati, surori...eu mai am 2 surori si tocmai de aceia vreu pentru Ilinca macar un fratior/surioara ce-o da Dumnezeu... Ioana da, asa e cel mai bine, nu trebuie gandit prea mult.Eu nu folosesc in mod deosebit o metoda contraceptiva, deci teoretic poate veni oricind.ma mai feresc eu in perioada de ovulatie dar as putea ramane daca chiar ar fi sa fie, altele au ramas cu pilul, sterilet, etc. Miha pai am timp ca nu ma prea streseaza job-ul.Asta cel prestez acum e relaxant, intr-un laborator de recoltari.Inca nu am nici un raspuns dar tare mi-as dori sa rezolv problema asta cit mai repede sa ma linistesc.E musai sa am 35h/sapt ca sa ma gindesc serios la bb2. fug ca mi se ard snitelele!!!!!!! Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot bucatareala. colegul sta si astazi acasa.de dragul nostru nu-i vine sa plece la munca[:-)))][:-)))] mie-mi convine ca nu sunt singura[alcool] voi bagati mare [sex] ca eu ma tzin de cuvant. numai bine se nasc finutii mei cand ajung eu in tzara [:-)))] olga,ai disparut? emily,[pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa nu radeti de mine....prea tare![:D] pe stef l-am facut cand am vrut...ne-a iesit din prima....acuma...nu vrea si pace![bang][V] cred ca trebuie prestat mai serios.....[;)] pupici. sarumana nasa![pup] cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Toata lumea vrea BB2? Io inca ma mai gandesc.Tati tot zice dar eu nu ma incumet... Miha intereseaza-te bine.Dupa cate stiu si eu pe noua lege, e obligatoriu sa lucrezi in campul muncii 12 luni inainte de intrarea in CIC. Nu mai e ca inainte sa-ti platesti singura asigurarile.Trebuie neaparat job. A trecut si ultima zi de leneveala, de maine o iau de coada.[alcool]Pana la urma nu m-am mai dus cu Stef la scoala ca-mi e teama ca ar fi plans apoi de fiecare data cand plec sa o iau cu mine.Am facut ca aia din Prostia omeneasca cu drobul ei de sare [:D] In rest...Cami ai grija...ca ai pus-o [:D].Le-ai intaratat pe fete [:D] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor si eu vreau sa vb cu voi pe mess!!!(cand apuc[:D]). ID-ul meu e pufymic(si acolo[;)]....si cam peste tot...[:D].Cine vrea sa ma adauge in listuta.... Bi mai e de lucru putin la apart, si abia cand e gata ne mutam...mai e de gletuit putin, de vopsit, zugravit, pus geam termopan, facut mobila....maruntisuri din astea.... Da' de aia io mai dau un rand de bucurie ca-i al nostru[:D], deci beti fetelor: [pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar] Emilly, Gaby spor la prestat....si sa fie cu ochi[;)]![:D] Banano n-ai pe cine boteza?Las' ca poate ma razgandesc si mai fac unul...si-atunci ti-oi da de lucru[;)][:D] Fug ca-mi vin socrii...[:D] Pupici!
Ioana[mamica] de[hagi] Alesio Andrei(08.10.2004)&[bibe]Nicolas Mihai(17.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...