Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyy(92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HAHAHHA,EMILLY[pup],scumpa mea asa e ,uneori cred ca toate avem probleme de astea[;)],hormonale...uneori sunt sigura ca fetele citesc printre randuri,poate nu au timp sau chef...asta e...nu trebuie sa ne suparam...eu una nu ma supar doar mai "trag de urechi" putintel pe cate una[;)]...de fapt ce scrisesem mai sus se referea la ce a zis OLGA ca nu i-a raspuns nimeni...deci dupa cum vedeti toate scriem si la un moment dat vedem ca nu ni se raspunde,sau nu suntem bagate in seama[:D]...e,asta e...eu incerc pe cat pot sa raspund fiecareia,ca doar de aia suntem aici,sa simtim ca avem prieteni si sa ne ajutam cat putem...si evident sa ne distram[bis][bis][bis]...[pup] la tine si hai nu fi trista,eu te astept cu drag la vara daca veniti pe aici,ar fi super[cool] DANELUTZA[pup][flo] ca de obicei esti o scumpa!!!![il]...ma bucur ca ai pus mesajul sa ma luminez si eu[:D] Bei iar va vedeti pe mess?[zz]...las ca ma enervez eu si imi bag yahoo[:D] [pup] la toate si revin! [*][*][*] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat curatenia.... Vorba vine. Adsta e munca de mester Manole. Eu asez, Tony le trage la loc. Mirela tot imi trebe bani de bilete........... Nu stiu cati, e drept. Dar mi-ar place teribil. Cat despre culoare... Vezi ca acum si eu te pot prinde. [:D] Ziceam chiar la primul mesaj dupa vopsit ca nu stiu numere dar ca voiam sa-mi iasa light golden brown si mi-a iesit dark golden blond, adica cu o nuanta mai deschis decat am vrut. Vezi ca nici tu nu citesti? [pup] Dar vin in Florida!!!!!!!!!!!!!!!!! Asteapta-ma ca il bolunzesc pe al meu pt la vara. Sau e prea cald? Dar auzi? Nu sunt prea multe tipe faine si in bikini? Ca nu vreau sa-mi pierd barbatu. Si asa avem niste frecusuri. Nu stiu ce nu-i place de viata mea ca in continuu e nemultumit. Nimic nu fac bine. Asa m-am saturat sa-mi traiesc viata incercand sa-i fac pe altii sa fie fericiti si multumiti! Danelutza la CIA te angajezi. Si eu intrebam reteta la checul tigru si noroc cu Miha ca mi-a dat-o pe mes ca altfel mancam chec la sfantul asteapta. [:D] Deci regula de aur: cand ceva e foarte important pt voi repetati pana sunteti auzite. Eu asa fac. banana de ce tot pe fuga? Cristina pe unde e? Gaby? Dana? Mai cum ne vom numi? Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]... am uitat sa va spun ca prestez putzin pe DC saptamina asta, ca-i soatza acasa si ma dau si eu harnica [:p] Olga da-mi adresa sa trimit un CV la CIA [bis] Emilly am lucrat in tv, de aia e defect profesional, salvez tot si dupa aia scriu [:D] Mirela[pup] la tine, ma duc eu mai tirziu sa vaz tu ce mesaj ai scris [:I]. Oricum am ramas restantza cu cetitul de aseara, revin... ma duc la presat [:p] Aaa, cine are o retzeta de tort care sa se faca singur, ca simbata viitoare e ziua capricornului meu si vreau sa-l dau pe spate [pofta] edit je: chiar presez rufele, nu m-am laudat ca mi-a luat mos Craciun presa de calcat rufe, acum le impaturesc, bag abur si le presez [:D]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super Bia. [cool] Pe mine nu reusesti sa ma superi.[:D]Si ce conferinta? Vreau si eu... ma au in lista Miha, Cami, Dana si danelutza. Deci daca-s in zona dati un buzz. Ps. Nu am cum sa ma coafez sau machiez. Dar voi vedeti frumusetea interioara [:D] Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt cu ochii pe voi....[:D] danach - serveste-te cat mai am....ca mai e putin....[papica][pup] trebuia sa merg in seara asta la o petrecere...ziua lui nasu si a mai multor din gasca....[q]dar nu se mai tine...asa ca ma duc la niste "ioni"... despre nume...io nu prea le am cu imaginatia...va las pe voi sa alegeti...mie imi place oricum...important e sa scriem...nu conteaza cum se numeste capitolul. pupici tuturor si numai bine. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OLGA,hai bate-l la cap sa veniti...lasa ca fetele sunt urate si grase,noi suntem cele mai faine[:-)))][:-)))]...serios asrea sunt hidoase rau...doar in filme baga astia piesoaie,vorba clegului[;)]...bei,eu am citit ce ai scris tu de vopsea,dar eu nu am retinut numele vopselei[alcool].....bei,da cum nu sti ce nr era,nu tu te-ai vopsit?...de la ce firma era?...si zi-mi asa ca la prosti[:)], cum ti-ai facut tu culoarea asta care e in poze?...e super!!! A,si sa sti ca te inteleg,e cam micut Tony pt day care...al meu e deja mare[:D],acum zic ca e ok sa mearga la gradi,macar 3 ore...nu stiu insa cum va reactiona ca e tare mamos...vedem noi!!!! Iar barbatul,lasal mai ca toti sunt asa...nemultumiti,si cand nu mai ne au sa vezi ce plang[:p]...al meu a stat un an fara mine cand am stat in Ro si sa vezi acum cum zice ca nu ma mai lasa sa plec de langa el[:D],asa cicalitoare cum sunt sunt buna[:-)))][:-)))] Eu daca as avea o posibilitate de angajare banoasa[:p],dar foarte,l-as fi dat mai devreme,insa asa...am zis ca e mai bine cu mine...plus nu mai cheltuim bani. Gata ca m-am lungit la vorba!!!! [pup] la toata lumea! [*][*][*] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey ,eu sunt dusa sau ce puii mei se intampla pe aici? Danelutza ,nu-s ce dracu am citit eu ,dar am avut impresia ca pleci de la subiect si ma luase capul. maica mea! Mirela ,pt tine am niste poze cu mallul cu figuri egiptene si cateva din Brasovul tau sub zapada. Emily ,vad ca te-ai razgandit. asta e bine! Bia,daca imi trimiti adresa ta de mail cred ca mai am si pt tine minute cadou de la Yahoo.sa vina barbatul ca el le imparte. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*]
[*] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87470"]Un fulg pentru seara de Craciun[/url] [*] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...