Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Kumpir


bubu05

Recommended Posts

Liliana, neaparat sa-i speli inainte, eu am folosit o periuta, apoi i-am sters de apa si i-am invelit separat in folie de aluminiu, iar in tava in care i-am copt am pus hartie de copt. Cum a zis si Nemary, cand sunt gata nu-i decojesti, doar ii tai pe jumatate.

 

Oana si [sofer] Vladutz (2 ianuarie 2005)

[foto]Poze cu Vladutz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multam fain, fetelor. O sa incerc si eu sa vad ce-mi iese. Sper sa nu va dezamagesc! [pup]

Si totusi, inca o intrebare [bang]. Eu imi inchipuiam ca se mananca fix ca un senvish [;)], dar se pare ca trebuie folosite niscaiva tacamuri, nu?? N-am vazut, n-am mancat niciodata, dar mi-s incantata de idee, iar pozele bubulinei m-au zapacit complet!!

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O idee excelenta, incerc si eu diseara. Mie mi-ar surade o umlutura cu branza de burduf si smantana si unt.

 

O intrebare am: in cuptor obisnuit cam cat dureaza coptul cartofilor?

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pet.cost2005

Gata, m-ati convins ... ma apuc si eu sa-i fac ... dupa atate fotografii vazute deja salivez .... si ce ti-e si cu poftele astea in sarcina ... [:D][gravi] 9+ Petronelaid="size3">id="Trebuchet MS">id="navy">


id="quote">id="quote">Hihi, pai eu tot de pofta, am un chef de bucatarit in mine, ceva de speriat, si asta vreau sa incerc, si ailalta! [:D] Sper sa ma tina si dupa sarcina.------------------Numai bine,Natalia si VladPoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...