Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Kumpir


bubu05

Recommended Posts

[q] [q] nu am gasit in piatza cartofi mari..

dar nu m-am lasat. [pofta] e mare. asa ca m-a hotarat sa fac din cartofi mai mici. i-am copt, dupa care i-am curatat de coaja, iam pasat putin(nu ca la piure), am mai pus niste lapte, sare, i-am intins intr-un strat mai gros in vasul de yena, a intins deasupra tonul amestecat cu porumb si am presarat cascaval. 5 minute la cuptor si apoi [papica] [olala] bestiala.

ne-a placut tare mult.

o sa incerc si cu sunca si ciuperci

 


Mariid="blue">

 

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.id="red">Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor, vad ca v-ati pus pe treaba!

Scuze ca intru asa tarziu, dar saptamana asta ajung acasa de la servici la 23...sunt chiaunica...

 

Nati, super ti-au iesit, oricum pozele tale ies mereu ca lumea. La mine daca scot blitul ies in ceata, iar daca fac cu blitz ies cam luminoase si nu se vad detaliile...

 

Nemary, super si ideea ta, la gust e acelasi lucru! Poze nu ai?

 

Daniella4, suna super bine umplutura ta! Daca faci sa vii cu impresii! Eu am tinut cartofii cam o ora si un sfert, si jumate in cuptorul normal. Dureaza ceva, deci sa nu-i faceti cand va e foame rau [:D]

 

Liliana, cu furculita se papa! sau fiecare cu ce are, dar sunt buni fierbinti, deci trebuie furculita.

 

Oana si [sofer] Vladutz (2 ianuarie 2005)

[foto]Poze cu Vladutz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, merci de apreciere. [pup]

Secretul e sa faci pozele la lumina zilei, si atunci ies clare si frumoase. Daca e noapte afara, merge sa fotografiezi si la un bec puternic cu lumina de zi (alba). In orice caz, daca vrei poze clare si fara blitz, trebuie sa tii aparatul nemiscat. In acest sens, te ajuta un trepied. Dar cum eu nu detin asa ceva, folosesc diverse suporturi pentru aparat, de obicei un teanc de carti. [:D] Daca nu-mi prea plac culorile, luminozitatea, mai prelucrez un pic poza in photoshop si voila. Nu e greu, te asigur ca o diletanta ce sint in ale fotografiei. [:D]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by strumfi2004

[hopsieu] cu kumpirul meu Am copt 4 cartofi: 2 i-am umplut cu ton si legume, iar 2 cu ciuperci si sunca. Bun, bun, bun de tot!! A ramas pe lista cu "repeat" [;)]Gratiela, Mariuca [huta] si Stefu[foto]


id="quote">id="quote">Mmm, ce bine arata! Sotul ce nota i-a dat? [:)]------------------Numai bine,Natalia si VladPoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...