Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotii casatorite cu armata sunt pe forum?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tatal meu lucreaza in domeniu si stiu despre ce vorbesti. Mama s-a descurcat cu brio, dar mie imi era tare greu sa-l vad asa rar. Timp de 7 ani am avut un prieten care avea acelasi serviciu si in final ne-am despartit tocmai datorita faptului ca nu ma puteam obisnui sa-mi petrec noptile singura. Nu-mi puteam face vreun plan de sarbatori, pt ca el era tot timpul de garda sau la vreo interventie, nu puteam parasi localitatea cand vroiam, pt ca trebuia sa raporteze orice miscare. Pur si simplu ma saturasem! mariavlad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am in dotare un sot militarizat.de serviciu face acum cam la o luna si atunci pana la ora 22,dacae la conti face 24h.dar la noi alta e buba toata ziua buna ziua pleca prin balta ba la Sulina,ba la chilia,sfistofca,Isaccea,pardina,jurilovca si tot asa.ca de e mare constructor si trebuie sa vada toate cladirile.iar cand pleaca in delta sta macar o noapte ca nu are cu se se intoarce in aceeasi zi.cel mai mult a fost plecat 2 sapt.in timpul sapt vine pe la 7-8 seara si mai merge si in wk de regula. da sa mergeti la o petrecere si sa se dea alarma ati patit?eu da.din vreo 10 barbati a ramas doar unul cu toate ia o pauzarile ca restul erau militari.si au plecat tot pe rand cand au fost sunati.super naspa si stai si asteaptai sa vina pana la 3 dimi.si sau intors flamanzi si pusi pe chef,iar noi nervoase,plictiste si somnoroase. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...