Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotii casatorite cu armata sunt pe forum?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lady_n07
fetelor, nu faceti prostia sa va casatoriti cu barbati care lucreaza in cadrul armatei. toti sant prosti, betivi si curvari. al a fost ofiter, acum a iesti la pensie. feriti-va de asemenea exemplare. am ... ani de casnicie, multi,[alcool] si stiu ce spun. dar daca santeti deja casatorite cu asemenea exemplare de barbati, ignoratii cat puteti de mult, tratatii cu mult sictir. pentru ei toate lumea este proasta, ei sant cei mai destepti. daca nu va iubeste nimeni, iubiti-va voi insiva. succes.[mariaj][alcool][duel][berica], etc. lady_n07
vorbesti in numele tau sau despre militari in general?Eu cred ca ar trebui sa-ti revizuiesti vocabularul si apoi sa faci astfel de afirmatii.Ar insemna ca toata armata romana si nu numai este plin ade betivi ,curvari si prosti ,cat despre sictir,aceea nu mai este casnicie si nu inteleg de ce ai stat atatia ani cu acel om[bang].Ce ar trebui sa spunem despre femeile militar ? Ele ce ar fi pentru tine? eu sunt casatorita cu un militar activ si la fel ca si celelalte fete stiu ce inseamna cariera militara ,cu multe alarme si misiuni ,chiar externe ,cu venit acasa dupa 6 ,7 luni de zile dar asta nu inseamna ca trebuie sa hulim acesti oameni.Cand ne-am casatorit toate am stiut ce inseamna viata alaturi de un militar activ si ne-am asumat acest risc,de a fi mai tot timpul singure dar asta este viata si fiecare si-o alege asa cum doreste.Credeti doamnelor ca altfel de slujbe nu va ocupa tot asa mult timp departe de casa? eu am vazut alte specimene de neveste de militari care tratandu-i cu sictir pe soti au beneficiat destul de mult dupa munca lor si dupa misiuni au plecat dupa altii dar cu banii sotilor. [mariaj] Oare nevestele de marinari ce or mai avea de spus? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/loriangi/my_photos"] [foto] Mami & Iarinutzu [8**][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by lady_n07
fetelor, nu faceti prostia sa va casatoriti cu barbati care lucreaza in cadrul armatei. toti sant prosti, betivi si curvari. al a fost ofiter, acum a iesti la pensie. feriti-va de asemenea exemplare. am ... ani de casnicie, multi,[alcool] si stiu ce spun. dar daca santeti deja casatorite cu asemenea exemplare de barbati, ignoratii cat puteti de mult, tratatii cu mult sictir. pentru ei toate lumea este proasta, ei sant cei mai destepti. daca nu va iubeste nimeni, iubiti-va voi insiva. succes.[mariaj][alcool][duel][berica], etc. lady_n07
Vaiii,ce draguta esti,ce aprecieri de bun simt si relevante asupra unei intregi categorii sociale![}:)] Daca tu ai avut nesansa sa fii maritata cu un betiv,alcoolist,prost bafta ta[:D]!Acum ai impresia ca toti sunt la fel??? Apropo,tu ce meserie ai???Asa de schepsis!Ca sa stiu in ce categorie te incadrez![mariaj] "La vita e bella" [url="http://community.webshots.com/user/valentinag76"]poze[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/555090588fhYTnV"]marea inghetata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze daca am suparat pe cineva. nu cred ca am folosit un limbaj urat. eu nu vb decat in numele meu si ce am vazut in cei 25 de ani casnicie. pe sotul meu l-a stricat anturajul dupa 3 ani de casnicie.nu am o parere proasta despre toti cei care lucreaza in armata. in casa noastra au intrat multi ofiteri si 99 % erau divortati sau se purtau urat cu sotiile lor. i-am dat afara din casa si le-am zis ca le rup picioarele daca mai vin. despre sotiile de ofiteri am o parere foarte buna, sant femei serioase, care isi vad de familie. eu am fost la un pas de divort de multe ori, dar nu am facut-o din cauza copiilor. marea mea greseala. este adevarat ca de 4 ani am un sot nemaipomenit acum. dar deja tineretea mi-am pierdut-o. inca odata imi cer scuze daca am suparat pe cineva. lady_n07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baiatul meu cel mare a plecat in legiunea franceza de 2 saptamani. conversez foarte rar cu el. vizita medicala si probele psihologice le-a luat. mai are cam 5 probe sportive de dat, restul le-am luat. stie cineva cum este in legiunea franceza ? nu ce scrie pe google. cum este pana vei fi acceptat si dupa aceea ? va rog.[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si fiul meu cel mare este plecat de doua saptamani in legiunea franceza. conversez foarte rar cu el. mi-a scris ca a luat vizita medicala, testele psihologice, si trei sferturi din probele sportive. as dori sa stiu mai multe, nu de pe google, de la cineva care a fost acolo. va rog. lady_n07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine a fost in legiune n-o sa-ti spuna pe un forum public cum a fost acolo! Cand vii si scrii la un subiect despre cele casatorite cu ofiteri ca toti sunt"prosti,betivi si curvari"nu te astepta sa fii primita cu bratele deschise!Stii proberbul ala"tonul face muzica" "La vita e bella" [url="http://community.webshots.com/user/valentinag76"]poze[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/555090588fhYTnV"]marea inghetata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...