Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce barbatii maturi prefera fetele tinere


Recommended Posts

  • Răspunsuri 267
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ai si sarit ca hotul dupa usa[;)].Iti dau tema sa te uiti in spate cu cateva pagini si sa vezi ca am spus de la inceput ca am o relatia cu cineva mai mare ca mine , am spus acolo mai multe.Eu am 20 de ani , asa ca nu se potriveste.Sigur ca am folosit termenii aceia ,fiindca am si spus e o persoana apropiata.As fi vrut sa fie un exemplu ca indiferent de piedici totul trebuie trait la momentul potrivit.Regretele sunt tardive.Daca prin absurd as fi fost eu cu ce te-ar ajuta?Sau mi-ai pregati deja rosiile si m-ai judeca.M-am gandit sa scriu despre asta ,fiindca am fost critica ca nu cred ca iubirea n-are varsta. Sunt destule persoane care agreeaza distractia in toate sensurile ei ,chiar daca sunt trecuti de prima tinerete.Avem cazuri si cazuri. Elle_seb amintirile sunt la locul lor.A mai avut alte relatii intre timp a iubit a fost iubita, doar ca toti ne intrebam cateodata ce ar fi fost daca... http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vandal pozele din semnatura ta
Mie asta mi-a placut cel mai mult...[cheers] Ca noi, repede ne si uitaram sa o vedem pe fata.[flo] [^][:D] Intrebarea era ptr ea, ca ea a povestit si e si apropiata de cea in cauza. Intrebare care se refera la cazul prezentat de tine, Denisabia, nu pe larg, la subiect. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

denisabia, bineinteles ca fata nu regreta relatia.[:)] Regreta ca s-a terminat. Nu tot regrete sint? Regreta ceva ce a avut si a pierdut - iar el stia de la inceput ca va pierde, ea nu. Cred ca am avut toti 16-20 de ani, si stim cum eram noi in stare atunci sa mutam muntzii si respiram numai prin iluziile noastre... Nu-i adevarat ca sentimentele n-au virsta. Sentimentele evolueaza impreuna cu omul caruia ii apartin. Se schimba. Maturitatea aduce echilibru - chiar daca echilibrul acela, prin ochii unui adolescent, poate sa para meschin. Vezi, de aceea mi se pare toxica si nedreapta o poveste de dragoste in care e o diferentza de 20 de ani. Mai ales una care de la inceput e menita sa se termine cu "multumesc, la revedere". Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pina acum nu mi-am spus parerea decit ''tangent''. Opinia mea e ca fata sufera de sindromul victimei. Vorbim totusi de o adolescenta de 16 ani in fata unui barbat trecut de 40. E un caz clar de abuz si manipulare. Sigur e frumos sa vorbesti de prima dragoste, etc, etc. dar....Chiar in pozitia in care nu sint tatal fetei mi-as dori sa petrec macar 15 minute singur cu Don Juan-ul. I-ar pieri cheful de prospatura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...