Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce barbatii maturi prefera fetele tinere


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Adica mai fragede.... Hm,oare de ce am imaginea unei fripturi cand citesc faza cu barbatii prefera tinerele?Friptura frageda de gainuse topaitoare,dezinteresate de faptul ca ai doar un Opel mai vechi si nu ultimul Q7... Cred ca am azi o durere de cap.... Mai sincera sa fiu,barbatii pot si pana pe la 55 de ani...numa ca ce te faci daca tu ai 40 si el 60?La 40 o femeie te rupe daca vrea,dar la 60....un barbat...[:I]n-as prea crede Edit:vintage-ul e la moda din nou... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Eu nu stiu de unde ai tras tu concluzia asta, dar la capitolul sex dezavantajate de inaintarea in varsta sunt femeile, si nu barbatii, ca barbatii si la 80 de ani au chef de sex si fac sex, femeile nu prea. Si referitor la ce ai scris, ca e trist daca o fata la 18 ani stie ce stie una de 25, tu chiar crezi ca varsta joaca vreun rol? Adica, daca ai 25 de ani clar esti mai buna la pat decat una de 18?[:D] Lol. Poate sa iti dea tie lectii una de 17 ani si nu in cauza ca a facut sex cu 100 de barbati ci din simplul motiv ca e alta fiinta umana care poate are veleitati si se misca mai bine din instinct, poate a citit 1000 de carti, a vazut 1000 de filme samd. :) Asa cu o femeie de 50 de ani nu e neaparat mai buna la pat decat una de 30 doar din cauza ca e mai in varsta. samd. **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 267
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dar despre femeile care prefera barbati tineri de ce nu se scrie? Personal cred ca e egalitate dar mai pusi pe tapet sunt barbatii din varii motive pe care nu o sa le enumar aici. Eu cred ca e vorba de mai multe, nu doar de atractie fizica, dar poate e ca atunci cand te reintalnesti dupa ani de zile cu colegi din liceu si brusc esti ca atunci, necopt si tanar din nou. Cand esti cu cineva mult mai mic decat tine ai iluzia tineretii cu experienta de acum. Eu asa vad lucrurile. Mamica de Matzalic grasunel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Da,mai,stiu destule si atunci unde e fragezimea pentru care-s cautate? Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Pai despre ce fragezime vorbim? A mintii sau a corpului? [url="http://dinputinsefacemult.blogspot.com/"]Din putin se face mult - ajutor umanitar![/url] [url="https://picasaweb.google.com/106847915526522394338"]Lucrusoare de vanzare...[/url] In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Touche,monsieur pusycat.....Dece adica.Da` zau,eu as refuza o bunaciune de 20 de ani.Tot timpul m-au atras barbatii mai maturi.[:I] Iaca na,aia nu stie carte,zau asa. Xio la 17 ani are conditie fizica mai buna...corect,da` daca nu stie ce sa faca cu ea....instinct?Aoleu,pai instinctu` asta se traduce in parale,zau asa.... Stiu eu ce spun,pe cuvant de onoare,parol moncher. Marius,nu stiu de ce da` friptura din capul meu(de curcan[:)]) se potriveste de minune cu (las)fierbinteala. Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
Dar despre femeile care prefera barbati tineri de ce nu se scrie? Personal cred ca e egalitate dar mai pusi pe tapet sunt barbatii din varii motive pe care nu o sa le enumar aici. Eu cred ca e vorba de mai multe, nu doar de atractie fizica, dar poate e ca atunci cand te reintalnesti dupa ani de zile cu colegi din liceu si brusc esti ca atunci, necopt si tanar din nou. Cand esti cu cineva mult mai mic decat tine ai iluzia tineretii cu experienta de acum. Eu asa vad lucrurile. Mamica de Matzalic grasunel
Pai nu exact asta spuneam eu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eumada, da, instinct. Stii cum e cand te uiti pe ringul de dans si vezi un om care se misca f. bine, si altul care nu poate de nici o culoare sa danseze? Cam asa e si la sex, sunt pers. care au ce trebuie, si pers. car n-au. E expresia aia "stai ca lemnu". Cred ca solistul de la Maroon 5 a fost deloc "domn" si a povestit cat de bune la pat au fost femeile cu care a fost el. Dupa parerea lui cea mai focoasa, cu care ar repeta oricand partidele de sex a fost Jessica impson, fata care s-a casatorit virgina si a facut sex cu sotul ei la 19 ani si ceva parca. la polul opus era Sharapova, despre care a spus ca a stat ca o scandura in pat si nu a schitat nimic. Aia cu condiia fizica e poveste. Eu am fost tot timpul aia sportiva, cea mai buna, si cu toate astea o colega care era scutita de la soprt, care nu suporta miscarea si care era putin mai plinuta, avea partide de sex de cate 4-5 ore. De rezistat as rezista, dar cine naiba ar vrea asa ceva???[:D] N-are nici o legatura varsta, conteaza "simtamantul"[:D] ca sa il citesc pe Grigore Bajenaru. **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...