Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce barbatii maturi prefera fetele tinere


Recommended Posts

  • Răspunsuri 267
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In primul rand,minte, l-am folosit in sens propriu si in sens peiorativ. Cred ca se intelege usor ce vreau sa zic,parol moncher....da` vrei tu sa vezi negru pe alb inca o duma de-a mea....[8D] Cu 4-5 ani mai tanar....ar trebui sa fie cu minte la polul nord si strong la polul sud.Preferabil direct proportionala inteligenta cu dotarea. Asa-s io mai stranie.... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
In primul rand,minte, l-am folosit in sens propriu si in sens peiorativ. Cred ca se intelege usor ce vreau sa zic,parol moncher....da` vrei tu sa vezi negru pe alb inca o duma de-a mea....[8D] Cu 4-5 ani mai tanar....ar trebui sa fie cu minte la polul nord si strong la polul sud.Preferabil direct proportionala inteligenta cu dotarea. Asa-s io mai stranie.... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Asta cu nord/sud este valabila pentru mascul din orice emisfera?[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi inchipuie-ti ca nu doar magnetii au polul nord si sud... Ioi,mi-a placut mecanica si apropo de magneti sudul se atrage cu nordul....numa prostii ma faceti sa gandesc... Marius,polul nordul e polul nord si polul sud sudul e polul sud indiferent in care emisfera esti.[:D][8D] Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da` ce Australia nu are tot polul nord si sud?I s-o fi zicand la antipozi,da are aceeasi poli....[:D] Stiu io unde bati matale,da nu-ti iese,ntz,ntz.. Si oricum,doara nu-s legata la ochi...o sa fac ca-n poezie"sa pipai si urlu: este"...[:-)))] Plus ca-i la moda inversarea polilor si cum am conditie fizica,tot pe-a mea iese....[:-)))] Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui marius
Eu ma gandeam ca daca un "X" este din Australia de exemplu va fi strong la polul nord si cu minte la polul sus. [:)] Merge Mada un australian?
align="right" id="quote2">Off-topicN-am nici o treaba cu "polii" dar accentul unui "aussie" [olala]Alexandra Maria 14.12.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat dincolo de toate a fost unul din visele mele sa merg in Australia motiv pentru care mi-am echivalat studiile acolo (nah asta e alta problema nu a fost sa fie nu-i bai viata merge mai departe) - a fost un joc de cuvinte - mai mult o reactie la catalogarea unui barbat care musai are doi poli si vezi care e cel cu care gandeste.

Dincolo de toate insa poate o sa ajung macar (pana nu mor desigur) in Australia cine stie? [:)] Macar sa vad. Vise taica, vise.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...