Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prajituri si torturi (2)


Hildegard

Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Hildegard

Criss, n-ai auzit de suhaida? Ma mir! Se vinde sub forma de trunchi de con:crema de ciocolata fina imbracata in glazura de ciocolata , invelita in folie si la noi costa 1 ron.

BLOGUL MEU
Veronica
id="red"> si Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

id="quote">id="quote">Chiar n-am auzit de aceasta denumire[:D]. Dar am sa incerc tortul, cu siguranta.Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veronica sa stii ca am incercat aseara sa pun pozele dar nu am reusit, nu stiu cum sa fac.Poate imi spui tu.caut reteta de la 'greta garbo'!!o ai tu cumva?de ani de zile caut reteta asta si nu o are nimeni.bunica mea o facea dar n-am apucat sa o iau de la ea...duminica placuta tuturor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matiz, pai pui linkul unde ai pus pozele...unde le-ai descarcat. Daca le ai pe webshost, copiezi linkul de sus din bara si tot asa....

Vreau poze, vreau poze!!!!![hot][pup]

 

N-am reteta de la greta garbo dar poate o au fetele. Fetele, dati reteta cu prajitura Greta Garbo[pup]

 

Criss, pune si reteta ca atunci cand schimb capitolul o s-o pun in index prajitura de vaca si bezea. Deci toate pozele cu retete puse aici vor fi trecute in index pe prima pagina impreuna cu autorul normal.[pup]

 

BLOGUL MEU

Veronica
id="red"> si

Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matiz asta e reteta?

GRETA GARBO

500gr faina, 200gr untura,1 ou, drojdie cit o nuca in putin lapte, se framinta un aluat din care se fac 4 foi cit de subtiri se pote,se unge tava se pune o foaie se unge cu gem apoi se pune nuca + zahar si se continua pina la ultima foaie,se lasa sa se odihneasca 1/2h,apoi se inteapa cu furculita si se coace la foc mic deasupra se presara zahar praf sau se pune glazura. va [pup][pup][pup] pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Borzasimo multumesc pt reteta dar din cate imi amintesc eu bunica punea si o crema,nu era doar cu gem.?nu am mai mancat de 15 ani prajitura aia ,tot ce stiu e ca imi placea la nebunie si vreau sa o fac si eu.parea mai complicata din cate imi amintesc.

Pozele le-am descarcat in calculator si tocmai asta incercam sa fac acum.eu la capitolu pc info s.a,m,d nu excelez sorry.[mariaj]ma gandeam acu daca sa copiez locul unde le-am pus in calculator?[help][bang][batcap]daca reusesc va pun si niste poze cu mine si cu mati.[cool][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matiz, trebuie intai sa-ti faci cont, care e gratis pe un site, cum e webshots, photobucket...acolo sa pui pozele intai si dupa aceea poti pune aici. Nu poti pune aici pozele direct din calculator.[flo]

 

Borzasimo,multumesc de aprecieri. M-am emotioant![pup][:I]

 

BLOGUL MEU

Veronica
id="red"> si

Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...