Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

cuscra mersi mult fetelor scuzele mele dar nu prea am fost activa in ultimul timp.....nu prea sunt in apele mele. [pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/d381"][foto] Poze cu [copil] Lucas[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/6f9a&.src=ph"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, De ceva timp incerc sa-mi gasesc si eu loc pe aici si se pare ca citindu-va ( de multa vreme ) [:)] am hotarat sa ma ``lipesc`` de voi. Imi sunteti tare dragi si va citesc cu drag. Casnicutza nu mai sunt de 2 saptamani, copil-inca nu am ( dar am un catelush-se pune? imi doresc copil dar putin mai tarziu sau cand o sa vrea). Daca ma primiti in familia voastra as fi foarte fericita si promit sa va spun mai multe despre mine. A voastra, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wauuuuuuuu,ce mult ati scris[cool] MIHA super arata amandinele...da-mi te rog si mie reteta si zi daca se fac usor si repede[:p]...stiu ca exista undeva reteta dar nu mai stiu unde am citit...eu cica is la cura dar e bine de notat[:D] OLGA zi-mi si mie te rog de unde pot lua si cum se numesc exact pilatesurile astea...sincer nici eu nu stiu cum si ce sunt...dar vreau sa fac miscare si vad ca pana acum nu am ajuns nicaieri[:I]...eu vreau pt burta si fund/solduri...pleaaaaaaaase![pup] Azi l-am pus si eu pe Robert pe lista de asteptare la gradii...s-ar putea ca in 2 zile sa-l ia ca e un loc liber,doar pt 2 zile pe saptamana...e ok si atata...macar pt inceput...tot 3 ore va merge si el...de la 9 la 12...mie cam groaza si mie..dar ce sa facem...el tot vrea la gradi,zice"mami a gadi cu tetite"(adica sa-l duc la gardii unde sunt fetite[alcool])[:D] MMIHA [pup] si puiutei sa va faceti repede bine! EMILLY [pup] ,pune mana pe invatat[:D]!...vrei sa-ti iei apartament la BV?...sunt mari preturile,depinde de zona,oricum... Nu mai stiu ce am citit[alcool],cine si ce ... Va [pup] dulce pe toate si ne mai auzim maine...eu asta seara ies cu fetele la terasa la o barfa mica si o bericica...las cupilul cu tati[bis] A,era sa uit...l-am intepat azi pe asta mic sa-i ia sange...ufff[q][q]..imi era o mila de el,...i-au luat sange din vena...nu credeam ca la astia asa mici se ia asa...tare nasol a fost..dar a trecut...i-au dat asistentele o bomboana dupa si a inceput sa rada gandacelul meu[il] [*][*][*] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela la al meu i-a luat la 8 luni prima data si am crezut ca tampesc. Pilatele sunt super. le cagsesti la orice magazin care vinde DVD-uri plus la Winners, nu stiu dar cred ca e si in SUA. Plus ca poti lua On line, pe ebay, etc. Doar sa-ti iei Winsor pilates ca-s mai bune Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OLGA[pup],mersic!...am studiat dar habar nu am ce sa aleg...hmmmm,ma mai uit eu si pe aici...interesante...eu vreau ceva nu foarte greu si care sa ma transpire[:D] si repede si timp scurt...si..si...[:D] [*][*][*] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirela,baga steep ca transpiri si scoti limba dupa numai 5 min de sarit[:D] am ramas singuri.colegul a inceput jobul[q][q] doamneeee ce aiurea mi se pare dupa atata timp.parca-mi lipseste ceva.casa e goala chiar daca astia micii nu stau o clipa[bang] cred ca-mi va trebui cateva zile sa ma reacomodez din nou... sunt trista[q] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...