Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Apropo de primavara din Romania. Mi-au inghetat narcisele, azinoapte au fost -14 asta cu tot cu factorul de vant. Noi evoluam clar. Ieri nu l-am putut desface pe Tony nici cu dalta de mine, azi de dimineata a urlat infiorator dupa mine, si se trantea cu caputzul de usa. In ritmul asta o iau razna. Dar chiar in fiecare dimineata ma intorc plangand? Doamne fa sa treaca mai repede perioada asta. Daca vad ca si in 2 saptamani e nefericit intrerupem si mai iau eu acasa sa ingrijesc 3 copii si gata. Imi bag piciorul in ele ore lucrate, ajutor de maternitate, tot. Peste o ora jumate merg la radiografie la cap. Am putine emotii, cumva sunt sigura ca nu am nimic decat banalele migrene care naiba stie de ce apar. Cu alte cuvinte sunt fericita ca existati ca daca nu cred ca o luam razna in ultimele 3 luni si zilele astea clar urlam in continuu. Parca ajuta sa mai spui cuiva. Sa nu uit, Mihaela bine ai venit. Detalii? Nimic? Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, am citit prima pagina si am zis sa va raspund pe bucatele ca iara uit tot...[alcoo] Olga si eu am crescut cu pisicile in casa, acum insa sa nu le vad...am avut o pacienta pe cind lucram in Bv cu chist hidatic pulmonar de la mitza din dotare, nasol, s-a chinuit saraca vreo citeva luni, operatie, recuperare, tratament, cumplit...mie nu mi-ar place sa-mi stiu copilul zilnic cu pisicile in jur, si apropo cite are frate??!! Succes sa fie azi mai usor la gradi pentru T rex, parca asa il alinti[:D] Mirela apartamentul vreau sa-l vind, e pe Saturn cu 2 camere si e timpul sa scapam de el si sa ne facem proprietari acilea la noi in tara adoptiva.Mai tii minte ca-ti aratasem eu acum vreo 2 ani casa visurilor mele?![9cer] mi-au mai venit mintile la cap ca ce vreau eu imi trebuie milionarul cu mine in $...Sucees si voua cu gradi!Robert e adevarat, stie deja baiatul ce vrea, vrea la fete Domle' ce tot tura-vura, gata e mare baiatul... tot mereu la fusta mamei...socializeaza baiatul ca miine poimiine ne povestesti de prima cucerire[:D] Pupicei![pup] Ange examenul se da pentru toti emigrantii ce n-au studii in limba franceza la ei in tara mama.Mi-a dat Ordinul dreptul de profesare cu conditia sa-mi iau examenul la OLF, nu l-am luat am pus-ooooo!!!!!!!!!noroc ca pot sa-l dau de citeva ori. Capus sus mamico ca te reobisnuiesti...e trist cind simti lipsa cuiva din casa...offf, nu se poate sa lucreze sotul loco?si vecinul meu lucreaza ca sofer, si-a facut bisnisul lui, si-a luat camion, are un triplex, si-au luat inca o casa pentru ei si mai vine si la ora 5pm acasa si sotia abia luna asta a inceput munca tot in domeniul tau.Ce coincidenta[:D] poate va si stiti...sunt din Zarnesti-Brasov. ok, fug sa-mi iau ceva de papa si revin sa va mai citesc un pic dupa care cica ma apuc de invatat, bleahhh... Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris un mesaj dar pana va fi moderat ....dureaza. Dupa cum am promis, apar acum si detaliile [:)] Ma numesc Mihaela-Mirela Pawlak, am 27 de ani , in 2004 am plecat din Zalau direct in Düsseldorf ( dragostea asta [:)]). In Iunie 2006 m-am casatorit si pana acum 2 sapt. am stat acasa deoarece nu am gasit loc de munca ( faceam traduceri romana-germana dar privat, inca mai fac). Ce sa va mai spun....ah...credeam ca de Sarbatori se va implini maretul vis de a avea un copil, din pacate nu a fost sa fie (mai incercam).Vad ca unele dintre voi va ganditi deja la bebe nr.2. Frumos si mult succes. Deocamdata ne incercam calitatile de parinti cu catelushul [zid] Sotul meu are un baiat din prima casnicie si-l consider feciorul meu, de fapt imi spune ca sunt cea mai cool mama vitrega din lume ( deh...doar eu sunt singura mama vitrega). Am si poze, dar inca nu ma prea pricep eu cu forumul acesta si nu stiu cum sa le pun. Am si eu Messenger de 2 feluri [:p]poate vb pe unul dintre ele. Deocamdata incerc sa tin pasul cu voi. OLGA- in legatura cu Tony-se va obisnui cu timpul Pupici scrisi pana ii gasesc pe cei virtuali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, Olga gazei mele i-au recoltat din vena cind avea nici o luna de zile[bang] Danelutza cit timp are gazutza ta? si a mea fata de 3 nopti are program fix, la 3.46 vine in pat sau ma striga sau vorbeste cu mine in somn[bang] Mmiha succes in cautarea de job!! sa fie cu noroc si sa gasesti ce-ti doresti! Mihaela bine ai venit!! am avut si eu 2 prietene bune pe nume Mihaela in copilaria mea...au disparut in ceata ...prin tari de soare pline... Olga stiu prin ce treci...si mi-e si mie mila de Tony, dar ce sa-i faci?...intr-adevar poate ca noi aici in Canada ne dam copii prea repede la gradi...eu mi-am propus ca pe al doilea bb sa-l tin acasa pina la 2 anisori...greu tare cu micutii astia...Bafta la radiografii! sa fie totul ok, pupicei[pup] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Cami [pup]ca m-ai trecut in listuta(acum vazui abia...[:D]! Mihaela bine ai venit! Olga iti tin pumnii pentru radiografie sa fie ok![pup] Eu am o stare nashpa...[:(] ca a plecat iubitul meu in delegatie...si iarasi sunt doar eu cu piticii pana vineri seara....si e asa nashpa...ca mor de dorul lui[:(]! ....asa ca va [pup] pe toate(la gramada si individual) si revin cand imi mai vin oile acasa.... Pupici!
Ioana[mamica] de[hagi] Alesio Andrei(08.10.2004)&[bibe]Nicolas Mihai(17.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...