Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mmiha eu am vazut cam toate filmele de care zici. Faine. Le recomand cu caldura. Eu am vazut in schimb unul absolut nou la care m-am prostit de ras. E vorba de Nacho Libre, e un film in stil Kusturitza, mai mori de ras zici ca te uiti la "pisica alba pisica neagra". Emily de ce asa micutza? Adica lui Tony stiu ca i-au luat la o zi dar din calcai... O doamne scumpa de ea. Doamna are 2 matze, fetita si baietel. [:D]Si sunt frumoase de pica. Mirelaaaaaaaaaaaaaaaa! Cat despre radiografie... nu va faceti griji ca nu am nimic. Ce e rau nu piere. [:D]Merci oricum de incurajari. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emily,mi-a placut cu vecina ta.Parca am fi noi trasi la indigo. Binenteles ca va veni acasa dar nu acum.Sa-mi construiesc casa visurilor mele,sa-mi iau job bun si apoi ii dau voie sa vina acasa[:D] pana atunci pe rute cu el[soc] Astazi sunt ok.Mi-am revenit.Parca asa avea o alta varianta!!![alcool] Olga,asta cu mini gradi acasa nu-i rau deloc.Mai ales la voi acolo unde gradinitele costa cat o rata de casa la noi[soc] Stai si cu Tony si in acelasi timp produci si banuti frumosi basca ca esti si cu noi aici[:D] Cand te intorci de la radiografie sa intri urgent aici sa ne dai vesti. mmiha,ce activa esti mama!![pup] Olga,daca nu au degerat de tot narcisele baga-le o punga in cap sau un sac de gunoi.Vaiii saracutele! "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emily,in educatie nu ai nevoie de acel examen.daca ai diploma in mana(scoala facuta pe continentul asta) nu-ti cere nimeni nimic dupa absolvire.Ar fi si culmea dupa 2 ani de universitate[alcool] probabil ca in sanatate este altfel.de fapt este daca spui ca ti-ai impus acel examen.Bafta.Daca ai vreun sit ceva spunemi-l si mie.Sunt curioasa tare sa vad ce implica un astfl de ex.[:D] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey va place de Mircea Badea? nu e normal omul asta.a spart un mousse cu pumnul in direct ca nu mergea,apoi si-a muscat buza de draci si si-a dat sangele[soc] are numai figuri in cap.[bang] Prezinta frumos dar uneori este chiar idiot[:D] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela bun venit in rindul nostru. Emilly motzata mea are un an si sapte luni, eu tot sper ca-s dintzoii de urla, dar... ca ma stringe rau in bratze, cred ca o fi visat ceva urit. Azi n-a vrut sa manince la prinz, am pedepsit-o inchizind-o in camera ei pretz de doua minute, a plins un pic, dupa care ma bodoganea pe limba ei. Cind am deschis usha s-a prezentat cu barbetzica la git, pregatita sa manince, si... a mincat [:D], asta pina a aparut tatsu, ca daca a intrat salvatorul pe usha, m-a salutat din mers cu farfurie cu tot. [bang] Olga trimite-l pe Tonyla la mine, poate nu mai plinge [il] Va tzuc, revin mai tirziu, fac lista de cumperaturi, sa-mi trimit soatza miine dimineatza sa faca piatza.
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...