Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

Danelutza,nu faci mai tu piatza? ce noroc pe tine.auzi colegul face piata.trimite-l si la mine ca am ramas fara lapte si nu sunt decat -8 ° afara de nu-mi vine sa dau nici gunoiul afara din casa[:D] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami sa-l fi vazut cand a spart sun super telefon...ultima generatie cu ciocanul [bang] Dana...cand vin la mama.....eeeeee...e asa de bine , ca sunt in concediu...nu ma mai ocup de Maria...stau numai la pc la soacra...ce naiba...o urmaresc cum ma spioneaza m-am baricadat calumea...am pus jalujele, perdele am izolat vechea usa intre noi si camera lor...ca nici[xinpat] nu puteam face ca lumea [pup] "O femeie cu un amant e un inger, una cu doi amanti e un monstru, una cu trei amanti e o femeie. (Victor Hugo)"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maria2mami m-am baricadat calumea...am pus jalujele, perdele am izolat vechea usa intre noi si camera lor...ca nici[xinpat] nu puteam face ca lumea [pup] "O femeie cu un amant e un inger, una cu doi amanti e un monstru, una cu trei amanti e o femeie. (Victor Hugo)"
[:-)))][:-)))] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maria2mami
oare cum sa fac scap de ea??? ........de tot?[bruta]
impinge-o sub un TIR.[zz] nu-i alergica la albine?ca o rezolvam noi un doi. cu soricioaica nu ar merge? injecteaza aer pe vena soacrei si in 2 min ai rezolvat-o. pune apa pe scarii, ea aluneca si poc ccc cu capu. moama ce sadica sunt[:D]. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ca nu ma pot abtine sa nu-mi bag nasul unde nu-mi fierbe oala, insa as vrea sa raspund la unele nelamuriri [:D] Emilly, Ange - examenul de care zice Emilly este valabil numai daca vrei sa intri intr-un Ordin (ex:ordinul inginerilor, nurse). Emilly, sotul meu a dat un astfel de examen, este ok, asta in cazul in care este aceeasi materie. Olga, eu pe Mihnea l-am dat la gradi cand avea 9 luni.Mi-a plans primele 2-3 saptamani, apoi s-a acomodat si imi plangea cand mergeam sa-l luam acasa.Eu cred ca am plans mai mult decat el, chiar daca eram asigurata de doamnele educatoare ca el este mai mult decat ok.O sa fie bine, ai sa vezi. Gata, nu mai deranjez, promit. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...