Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

nu stiu cum este acasa, eu nu am avut decat 2 job-uri, nu am experienta interviurilor si asta ma sperie cel mai tare. aici este mai rau la inceput cand nu ai "experienta canadiana " pe care 99.9% ti-o cer.pentru mine ar fi primul job aici, deci astept norocul sa-si faca treaba [:D]. bafta multa fetelor in cautare de job-uri, la mai mare. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bebitzu,pai lasa umbra si scrie0ne[:D] in ce domeniu iti cauzti? cica si eu imi caut job.de fapt mi-a venit deocamdata ideea sa-mi caut job.pana voi trimite unul ahahaaa-haaaa cat timp va mai trece[:D] ai vazzut ce frig e afara? brrrr. chiar vine iarna?[bang] Emily,ce ai facut cu jobul? auzi la muzeul ala al copiilor de aici din satul meu[:D] poti duce de acas ce vrei(tort,sandwiciuri,alea,alea)? mmiha,la multi ani cu sanatate si iubire ca restul se cumpara[:D] speram sa treci maine pe aici nu de alta dar maine ai 25 de ani.azi ai 24 [zz] Ce tanara estiiiii[bang] Bravo.cum fac sa dau si eu ceasul inapoi cu 10 ani sa am si eu 25?[bang][bang] [:p] a dat soareleeee.plec la piscina [soc] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetelor sexoaselor! Of,am intrat de ceva vreme pe DC dar in acelasi timp faceam si ciorbita de fasole boabe cu afumatura si tot fugeam la oala...asa ca abia acum am reusit sa citesc tot[^] EMILLY[pup],daaaaaaaa,imi aduc aminte de casuta,cum sa nu[:D]...si eu inca mai visez...hahaha...ca si tine mi-am dat seama ca daca stau in Florida,aici e jale la case,la preturi,nu voi avea casa din aia niciodata...asa ca m-as multumii si cu un apartament frumos cu 2,3 dormitoare[:D]...pt noi din pacate tot nu se poate inca...[V]suntem in aceeasi situatie ca acum 3 ani(sti tu care)...a,vezi ca te-am bagat in lista de messenger...tu ma primesti?[:p]... OLGA[pup],ufffffffff,greu cu copilasii astia...cred ca si mie m-i s-ar rupe sufletul sa-l vad ca plange dupa mine...eu nu cred ca as rezista...l-am avertizat deja pe colegu ca daca Robert face urat la gradi nu il mai duc,stau acasa si asta e...[^]...sper totusi sa fie bine pana la urma si la voi...a,si nici eu nu sunt de acord cu pisicile,in nici un caz in casa cu copiii[soc] DANELUTZA[pup] la tine si mersic mult de reteta...nasol cu pitica ta...eu nu prea am avut probleme din astea decat in primele 2 luni[:I]...dar tre sa fie groaznic sa se tot trezeasca,cred ca as fi zombii[alcool] Vad ca MIHA nu m-a bagat in seama!!!![pup][:D] BANANA[pup],nu ai mai pus pozele alea de la munte? ALINUTZA bafta la servici![pup] DANA[pup],cum te simti azi,vad ca esti absenta de aici?[flo] CAMI[pup],tre sa vorbesc ceva cu tine pe mess...apropos,de colegu[:D] MIKIbine ai venit la noi![pup] si sedere cat mai lunga si placuta! Revin,[pup] la toata lumea! [*][*][*] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, spun si La multi ani mmiha! pfu...mai am cateva mesaje si va prind. Va spun despre vremea de aici [:)] E nasol rau, intuneric toata ziua, ploua nu ploua...dar e un frrrig. BIANCA pe tine te stiu de cand aveai magazinul in T159 langa mine,( asa sa ma lau putin ca eram clienta fidela ) Am vazut ca vorbeati despre Mircea Badea, mi-a placut de el pe vremea cand era cu Teo.....acum , imi place asa si asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange, unde vezi mama soare, in codinej (vorba Irinei [:D]) nu se vede decat umbra lui. eu mi-s economista de baza, aici am facut ceva cursuri in conta si economie si acum astept sa le demonstrez canadienilor ce vor pierde daca nu ma angajeaza. La multi ani! Miha, sa te bucuri de cei 24 ani, ca maine nu-i poimaine.Si mie imi este dor de tinereturi, as da timpul inapoi macar cu vreo 5 ani. Hai ca azi sunt tare vorbareata, daca deranjez, va rog sa-mi spuneti, fara suparare. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow ce discutii p-aici. olga - nu vreau sa te dezamagesc, dar balaurul meu a plans cu lacrimi de crocodil 1 an la gradi!!!!![bang]capos rau!asa ca inteleg ce simti. important e sa nu te lasi intimidata! o sa-i treaca mai devreme sau mai tarziu!pupici. pup la fete cucuiete. [pup] cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela,oricand ne conversam.cand ai timp. dai un buzz si daca pot (de copii evident) ne conversam. bebitzu,hai ramai la noi[flo] ai mess-ul de la yahoo? trimite-mi id-ul ca as vrea sa te rog sa-mi trimiti pozele de la intalnire[:I] pup la voi. a inceput "un barbat adevarat"[:D] va place Cabral? [afro] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...