Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Bimilit
miki, unde ai disparut[bang]? hai baga detalii ca mor de inima aci pe taste [:D].baga mare ca mai ai 2 postari si scapi de moderare. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
eu tot scriu , poate poate scap de moderare. mai am putin. Vreau sa va spun ca am vazut si cateva din pozele voastre si imi plac tare mult BIA draga nu stiu daca ma mai tii minte, eram vecina cu Pusa si de multe ori ne intalneam la tine la mag. Era si Roxana fiica ei. Doamne ce mult e de atunci Fug la cumparaturi si revin in forta. Multumesc pt primirea calduroasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi stand frumusel si comod la calculator m-am trezit ca vorbesc cu sora-mea pe mess,cu toate ca ea era in coasta mea! [:D] Acel cineva a vb cu toti cei din lista ei...Voia sa ma vada pe webcam si sa-mi trimita un link cu poze. [:(!] Cand i-am spus ca nu deschid link-uri [:p] s-a suparat si a inchis. Mai tarziu,ma trezesc ca mi se inchide mess-ul pt ca etste accesat din alta parte,iar cand dau reconectarte ma trezesc vb cu Mirela...careia i-am spus "dulceata de cirese amare presarata cu nuci" [soc]....Nu ca n-ar fi o dulceata,dar eu nu vb asa mey.... Nu stiu ce naiba o mai fi si asta... Trebuie sa-mi schimb ID-ul...[V] Cu care dintre voi am mai vb azi? [:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banana,da este de mult emisiunea.ii canta lui Cabral "iati mireasa ziua buna" Se insura ala.Acum parca e divortat[bang] mor cu aia de gat. si dau si o carutza de bani pe abonament[bang] sunt chiar nesimtiti mai?[bruta] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bi, saru mana mult, asa il vad si eu,dar numai pentru ca este al meu Mirela, [flo] Ange, zapada este pe anul trecut, imediat dupa Craciun, atunci cand a nins zdravan vreo 2 zile, dar parca tu erai la Toronto, probabil d-aia nu stii. Vezi ce-ai pierdut? Am profitat si am iesit la sanius ca banuiam ca alta nu prea mai vedem noi in curand. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...