Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

sunt in pauza, asa ca va citesc... Mihaela lasa ca vine el si bb, nu disperati.Bafta si scrie-ne mai des sa scapi de moderare. Ioana[pup] la tine sa-ti revii. Olga pai a facut un icter urit la nastere si a fost cam anemica primele saptamani.In maternitate i-au luat de la piciorus dar apoi la citeva saptamini i-au luat din brat/vena.A fost cumplittt!!! Ange ce de vrei sa faci!! si casa visurilor si job si mai vroiai si un bb...no, apoi sa ai bafta si sa fie colegul sanatos sa munceasca si sa faca bani multi[:D] Danelutza scumpa tare motzata ta!Sa inteleg ca nu vrea sa pape...si am inteles bine ca inca o mai alptezi?...eu prind informatiile mai greu si ultima... revin, sunt la pag.10 Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata m-am intors. Acum bag mare ( mesaje) Se pare ca mai sunt 2 nemoderate. M-am uitat si eu la zapada. Ce dor mi-e de zapada ca noi nu prea avem zapada in zona asta, dar avem ploaie destula. Hai sa va povestesc ceva interesant. Stand aproape zi de zi cu ochii pe ``sexoase`` ma intreaba colegu`(vorba voastra), ce fac eu tot timpul pe forumul asta. ii explic ce forum e bla bla bla. La care el: dar tu nu inca nu ai nevoie sa intri pe forum, deoarece n-ai bebe.etc. In fine i-am spus ca inainte sa am un bebe mai invat si eu de la voi, cele cu experienta, sa pot cere sfaturi cand va fi momentul. Aseara i-am spus ca v-am scris ( in sfarsit !) si s-a bucurat.Necazul meu a fost ca a trebuit sa-i traduc tot sa priceapa si el ce se discuta aici( mentionez ca e neamt , si in afara de cateva cuvinte in romaneste nu stie nimic) offff...mai e mult? Nu-i bai ca io va citesc si va scriu [bis] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc careia i-am spus "dulceata de cirese amare presarata cu nuci" [soc]....
mey, daca era magiun de prune cu nuci, eram eu, ca am preparat asta vara [alcool] Emilly ii dau tzitzica, nu ma indur, inca [:D] Mai mult o sa tinjesc eu dupa... decit Isabella [alcool] Aaa, uitam, bun venit noilor fete... nu spun nume, ca in ultimul timp cam botez lumea [:p]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mmiha ce tinara esti!!!!25 de ani....mama, pai cind aveam eu douascinci de ani...offf, viata mea! [s] la multi ani cu sanatate si belsug in toate!![s] bebitzu spor la gasit job! Experienta canadiana e cu dus si intors, uneori o cer alteori nu, depinde mult de domeniu si impresia facuta la interviu.E o adevarata arta sa dai interviuri in Canada[:D] Si eu sper ca examenul ala la OLF sa nu fie un capat de tara, uffff....oi trece si de asta... Bi trebuie sa ai cistigati minim 2000$ in ultimul an dar ajutorul saptaminal e mic in cazul asta.Asa ca vreau 35h/sapt ca sa cistig mai repede mai multi bani sa beneficiez de mai multi bani apoi.Inainte trebuia sa lucrezi minim 600ore. Ange duci tot de acasa la muzeul ala daca e vorba de party.Platesti doar inchirierea salii si intrarea copiilor.E cool tare si copii au fost in cap. Despre job nu am inca nici un raspuns si ma enerveaza.Drept e ca nici sefa mea nu e de gasit sa le dea referinte...mereu e pe teren sau in vreo reuniune[bang] asa ca ccc cum sa-si ia oamenii referinte sa ma angajeze sau nu?offf.... Mirela intru imediat pe messenger si dau ok.Nu prea stau e pe acolo...am bagat de dimineata la exercitii la franceza....nu ma intreba nimic, bine ca m-am apucat de pe acum sa am timp sa trec prin toate.Am luat-o de la articole hotarite, nedotarite s.a.m.d. Ange ma termini cu tv-ul tau! si chiar te uiti la telenovele romanesti[batcap]?? Danelutza e super ca inca mai papa tzitzi.A mea gaza a fost o mofturoasa...De la trei luni i-a fost lene sa mai suga si a prestat ma-sa la pompa inca 6 muni la fiecare 3 ore ca sa manince donsoara lapte de tzitzi pina la 9 luni. II dai ceva pe gingiute pentru dintisori? Danabanana succes la Pilates!baga mareee!!!!!!!! Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...