Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (93)


Recommended Posts

Buna fetelor, ....am citit juma de ora si am uitat tot ce vroiam sa zic....incerc o sfortzare cu ultimul neuron ramas in viata....deci: Danabanana spor la Pilates, si pe mine ma bate gindul sa incerc asa ceva.Pina una alta maninc bomboanele din brad[:D] ...si pe mine m-au cotropit tot azi rusii...la 24 de zile...am luat vreo 4 luni antibb anul trecut si asa m-am dereglat!!!nu le recomand nimanui.Yasmine le cheama si mie mi-a facut tare rau. Olga succes la gradi!O sa fie bine.Mie ce imi da cu virgula e parul ala de pisica care zboara in casa aia zilnic.Eu una nu pot fi de acord cu asa ceva. succes miine la radiografii!! Mmiha cit e un apartament cu 2 cameree!!!in Bv sunt aceleasi preturi? Dati-mi si mie un link ceva sa vad si eu ce preturi mai sunt in Ro la apartamente.Si acum cu intrarea in UE credeti ca vor mai creste preturile? Sanatate maxima mamico si gazei la fel!! Delphin sanatate multa! ...gata m-a lasat neuronul, nu mai stiu care cine ce a mai zis, fug la treburi.Sa fiti iubite! Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by maria2mami
Miha...am ajuns la pagina in care ziceai ca esti somera...offf sa mai deschidem un sub capitol "mamici somere"...doar noi doua suntem...si cand ma gandesc cati bani luam pe luna, (cel putin eu 270 ron adica 80 euro[q][q][q]) imi vine sa [bang] ) situatia nu e roz-a deloc...mai ales la sf lunii cand vin extrasele de cont, rata la imprumut, facturile si gradinita mariei [q] [pk]
trist tare[V] iaca motivele emigrarii mele... bafta sa gasesti un job mai bun!! Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] [bang] [bang] Scrisesem un mesaaaaaj....luuuuung...si mi-a dat fi-mea un Escape de s-a dus draq tot [bang] [bang] [bang] Oricum Banano ia 2(doua) suturi la [indecent] ca sa treci la treaba. Olga spor la trimis Cv-uri si [pup] la Tony.se va obisnui. Mmiha [pup] si sanatate la crtofolina. Miha [pofta] [pofta] [pofta].No comment [:D] danelutza cu cine frate sa ma apuc de BB 2?Cu colegii de la scoala?[:D]Ca eram pe picior de plecare.Daca ar fi vreunul mai tinerel...parca, parca Alinutza tare laconica esti.Ce face Alexa fara tine? Bi tu o iubesti pe soacra Bananei de vrei sa-i faci o asemenea bucurie....[:D] Care?Cine?Ce? Ca nu mai stiu... Hai! Treceti la pupat [pup] [pup] [pup] [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emilly........am scris un mesaj luuung cu multe anunturi....si sa dus naibii sa mai caut odata http://www.btanunturi.ro/imobiliare/apartamente-cu-2-camere.php http://www.anunturipenet.ro/anunturi/imobiliare/vanzari/apartamente-2-camere/ http://www.anunturipenet.ro/anunturi/imobiliare/vanzari/apartamente-2-camere/brasov/ [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fain, in concluzie cand o sa fim insarcinate vom fi in masa. [:D] Emily nu ma ingrijoreaza prea tare faza cu pisicile, ca iubesc la nebunie creaturile astea. Si apoi ma bate gandul sa cumparam si noi. Eu am crescut cu pisica si caine in casa si nu am avut nimic. Sper sa nu fie probleme... banana te-ai puturosit. Tu chiar vrei imbolduri?[sm][sm] alta faza, m-am lasat de fumat de 3 ani. De vreo 2 nopti visez ca fumez si vreau o tigara in draci. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI MMIHA!!! Sa fii sanatoasa si tu si toata familia.Si soacra daca promite sa nu mai fie puturoasa . si la voi (fara soacra, of course)" "La multi ani, Mmiha ! Sanatate, bucurii, cit mai putzini ani impreuna cu soacra in aceeasi casa si... Mariuca sa-ti aduca tot timpul zimbetul pe fatza" Danelutza Georgi........va iubesc de nu mai poootde multe ori ma gandesc cum ar fi fara soacra-mea si socra-miu in casa aia ...[bang]....vise fratee [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar Andora unde e? Georgi merci [pup] Gabi si tu cui ii spui balaur? [pup]Eu asa ii zic lui fiu-meu, sau T rex sau bumbu. Taica-sau e zmeul. Apropo de zmeu, si-a aruncat buzduganul. Vine acasa nervos ca e la lucru de azi noapte de la 2 Adriana cum mai esti? Vad ca esti turbata ca mine cu miscarea. Cred ca si in coma o sa ma ridic aa scurt pt un aerobic. [:D] Ioana!!!!!!!!!!!M-am uitat iar la gombotzii tai. Sunt super, super tati, superba mami. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...