Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (13)


Recommended Posts

Neaaaata, fetelor! Se vede c-am inceput munca, nu mai apuc nici sa va salut! Va invit totusi la o cafea [cafea] sa ne trezim! Se anunta o zi superba, asa ca trebuie sa ne bucuram de ea, chiar daca voi vedea soarele doar prin peretele biroului (ca-i de sticla[;)]) Am de lucru ca la balamuc, si-am reinceput sa lucrez pana tarziu, i noapte, de nu mai gasesc loc de parcare cand ajung acasa - asa ca ne luam de mana, ianusca si celelalte fete workoolice[:D] Ana, multa sanatate casandrei, sa ea D-zeu sa nu mai faca febra[pup]... Pup mamici de copii cuminti copilasii din dotare! Sa aveti o zi excelenta!... Ionela [9cer] si Alex[bonjovi] (DN 21.09.2004) [URL="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542"]Cu drag, MAMA[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetelor! Ianusca...varsta? [:D] Eu dorm noaptea f. bine, ma mai trezeste Iustina uneori ba ca vrea apa ba ca nu stiu ce...in rest e ok. Si eu am taaaare mult de lucru la serviciu dar imi fac timp sa si scriu cate ceva. Cum se impaca Ian cu bona? Ionella, deci tot pe aici esti...n-ai emigrat in tarile calde! [:)] Lasa, bine ca avem de lucru, ca mai rau ar fi de n-am avea, nu? Multumim pentru cafea, e tare buna! Ana, sanatate multa Casandrei! O zi buna la toata lumea! Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am o stare cam nasoala. Am fost ieri sa imi cumpar o pereche de blugi si nu am gasit. Toti sunt cu talia joasa sau model vechi cu talia inalta. Asa ca pana la urma ma imbrac cu ce am. Andrada e indragostita [il] de un coleg de la camin. Ieri a invitat-o la ziua lui si i-a spus ca ii da un inel. Era foarte incantata. Eu nici nu stiu ce sa ii spun. Cand aud imi vine sa rad dar am citit ca nu e bine, atunci ce sa fac? Voi ce faceti in situatii de astea? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha-ha, Criss, ti se logodeste fiica, tre' sa dai de baut! [:)] Da, cred ca nu e bine sa razi de ea, ca se supara si data viitoare nu-ti mai spune nimic. Eu nu am avut cum sa ma aflu inca in situatia asta, ca e prea mica, nu stiu ce sfat sa-ti dau. Si ma gandesc ca acusi ma asteapta si pe mine din astea...!!! De ca ai o zi proasta? Din cauza blugilor? Lasa ca o sa gasesti tu ceva. Cumpara-ti altceva ce-ti place ca sa-ti treaca starea. O zi buna! Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata va spunem si noi! Pe aici o vreme de primavara, soare si cald, superb. Lara e bolnavioara, nas infundat, tuse si un pic de febra. A dormit tare prost noaptea, acum doarme din nou si sper sa fie mai bine, ca sa iesim totusi un pic la aer, e pacat de vremea asta. Dana, ma miram eu sa ia Ospen tablete un copil asa mic, am inteles insa e un sirop pt. bebi. Fetelor se pare ca ne vom muta totusi mai devreme in PN (sf. lui feb).Deci sa va pregatiti pt. petrecere, ca sunteti toate invitate la [berica][pahar]o vorba si-o maslina. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut Criss eu cu al meu ficior nu am avut inca astfel de situatii,insa are dreptate Lora,nu rade ca s-ar putea sa nu-ti mai spuna nimic si sa se rusineze de tine.La al meu in grupa sunt mai multi baieti decat fete,are si el simpatii dar nu prea vb despre asta. Ana ce-ti face Casandra?Sper ca nu e iar bolnavioara! Carmen sper sa obtineti ceea ce vreti,dar in locul tau as mai cauta serviciu si in alta parte.Eu numai cand imi amintesc ce pretentii aveau sefii sa ramana lumea peste program,cica te plateau dar plecai dim la 7:30 de acasa si te intorceai la 18(asta cand nu ramaneam peste program),eu cam plecam normal,nu prea m-a interesat cariera ce-i drept,familia a fost pe primul plan.Eu ma cruceam,ca erau unii care erau in stare sa doarma acolo,bine ca ei nu aveau copii mici,ii durea undeva... Cand mai facem o intalneala?Sa mai treaca un pic cu bolile astea,nu?? [*]Dana si cei mici [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intalneala? Da, vrem intalneala. Noi votam "pro intalneala"! Din fericire, bubulina mea nu s-a imbolnavit pana acum. Si nici noi. Inca... Sper sa aud in curand ca si copiilor vostri le-a trecut raceala si ca nu s-au mai imbolnavit! Sa dea Dumnezeu! Adriana, asteptam sa bem! [:D] [alcool][berica][pup] Te asteptam in Piatra! Ati mai cautat apartament? Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey,ma uitam si nu stiam de ce vreti sa beti [:D],abia acum am dat pagina din urma si am citit mesajul Adrianei [cool],s-ar parea ca l-ai scris mai inaintea mea.Zic si eu ca fetele,te asteptam cu drag si chiar ma bucur ca se va intampla evenimentul asa de repede [cool],sa vezi ce intalneala tragem... [:D].Sanatate maxima Larei!! [*]Dana si cei mici [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...