Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tocmai am recuperat din gurita lui Ian o floare de colt din gurita lui Ian. A gasit-o in albumul fot. Adriana ma bucur ca Lara e mai bine. Lora la fel e si la noi cu biroul .Se baga sub birou si asteapta sa venim sa-l scoatem. A invatat sa deschida/inchida si unitatea PC.Ati gasit pastiluta in burtica. Sper ca IAn al meu sa inceapa si el sa vorbeasca si sa fie totul ok pentru ca deja am inceput sa panichez. Laura asa arata si sufrageria mea si Ian e unul singur!Pe bona am gasit-o printr-o preoteasa. Cred ca am avut noroc. Inca nu mi-a facut mancare. Dana Ian azi naspte nu a facut febra, dar azi 38,2 . am fost la medic,nu are rosu in gat ,nu are nimic la plamani: eruptie dentara. dr, a zis ca poate face si 39 grade, chiar daca nu exista o explicatie medicala. Ana sper ca santeti mai bine! Ian a trecut printre picioarele mele si este sub birou! Sanatate puiutilor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!! in sfarsit si eu pe aici azi am terminat de introdus datele in programul nou pe octombrie asa ca am ajuns acasa mai devreme maine nu ma duc la servici - las pe duminica pentru ca in casa e ca la nebuni Am fost cu Ares la frizerie si l-am tuns- e simpatic foc....si ne-am intors de acolo plini de par amandoi ca el nu are stare sa stea cuminte trebuie sa umble peste tot si frizerita dupa el cu masina de tuns. Am venit acasa si am facut [baie] amandoi iar acum lenevim - de fapt eu lenevesc ca el s-a apucat de daramat ce a ramas intreg in casa nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia cum am ajuns si eu sa citesc ce ati scris. Noi am avut parte de ceva peripetii nedorite azi...[bang].Acum dupa amiaza pe la ora 5 ma uit la Casandra la baza gatuui ca mi s-a parut ca-i iritata. Mai uit eu si vad ca era extins un pic si spre spate , o sun repede pe dr noasta( e si pediatra) si imi spune sa ma uit si pe burta...bineintzeles ca era extinsa eruptia pe toata burtica. Repede ma imbrac(noroc ca era maicamea la mine ca sotul era a lucru) si mergem la dr sa vada despre ce-i vb. Dupa ce se uita, ne trimite la spital la contagioase, sa stabileasca daca este o eruptie sau pojar(termeni populari - ceea ce era foarte grav pt mine, cel mai posibil avort). Mergem repede la spital, o consulta si va spun ca am avut noroc ca era o eruptie. Laura imi place de Rares ca era tare concentrat la tv si in aceasi timp scotea automat hainutzele din seltar.[:D] Adriana drum bun si sper sa gasiti ce cautati aici in Piatra. Dana sper ca deja Ana se simte mai bine. Nu conteaza ce va fi, sanatos sa fie - oricum sotul a zis ca mai vrea o fata ca si Casandra. Lora interesanta varsta ... vreau sa ma vad si pe mine cum fac fata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura25 apartamentele de pe Calea Romanului se dau tot la tinerii pana in 35 de ani dar din cate stiu eu nu mai sunt apartamente libere...si s-au dat pe baza de punctaj S-a aprobat cica o lege acum cu subventii de la stat de 20% (pana in 10.000euro) pentru construirea unei case. In rest nu stiu nimic nici macar ce lege e Am vazut si eu la tv Conditia este ca tinerii care construiesc sa nu mai fi detinut vreodata un imobil nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am uitat sa va zic ca toata treaba s-a intamplast dupa ce eu m-am chinuit vreo 3 ore sa o calmez pe fata ca a plecat tati la servici si ea tot plangea dupa el. Faza asta este de vreo 10 zile, dar ca azi nu a facut pana acum. Se duce la usa si incepe sa strige "tati" cu o voge de nu stii ce s-a intamplat.Azi chiar nu stiam ce sa-i fac sa o calmez...sper sa-i treaca repede faza asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, fetelor! Haideti la o cafea cu mine! Am reusit si eu sa intru de acasa ca nu s-a trezit bubulina. Ana, imi pare tare rau ca aveti probleme, sper sa fie bina Casandra si sa fie doar o iritatie. Ai tu grija ce faci cu cel mic din burtica. Fetelor, va doresc un week-end placut! Sa nu mai aud ca raceste careva ca va bat!!! Sper sa mai pot intra zilele astea sa mai vorbim! Scuze ca ies ca vijelia, dar vasele de aseara asteapta in chiuveta! Pupici! Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...