Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (13)


Recommended Posts

'Neata! Lora eu te acompaniez la cafea doar, ca vasele am reusit sa mi le spal aseara [;)]. Intru si eu pe fuga, ca trebuie sa ma duc sa-mi recuperez copii de la soacra. Carmen multumim de complimente! Noi oricum avem ap. cu 2 camere in proprietate, asa ca nu prea intram in conditiile legii. ana bine ca a fost doar o sperietura! Sper sa nu aveti probleme mari. Ai mei sunt ok cand pleaca Sebi dimineata, il pupa, ii fac pa. Dar daca vine cumva in timpul zilei sa isi ia ceva de acasa si pleaca inapoi, sa te tii jale si plans! Laura [mamica] de shtrumphi, [bonjovi] Rares si [zana] Bianca 13.06.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata , fetelor! Azi stau acasa sa fac curatenie, sa spal muntele de rufe murdare si sa fac papa. Deocamdata am strans o parte din jucarii si am spalat aproape toate vasele, am pus la spalat o masina de rufe. Ares e harnicut si el- ma ajuta si matura prin casa[biz] Din pacate a tusit de cateva ori azi Am inceput sa-i dau Stodal Poate scapam doar cu tratamente naturiste de data asta nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura merci ca ai completat istutza si a noi.[flo][pup] Chiar ca e bine ca a fost doar o sperietura. Deja incep sa se estompeze bubitzele. Cred ca a facut alegie la Stodal. Ce sa-i faci?pana nu le incerci nu ai de unde sa stii. Carmen pai cred ca o amanam pe maine, daca va fi frumos, daca nu....pe cand se va putea. Mai nasol e ca noi trebuie sa iesim oricum sa cumparam un cadou finutzei noastre ca maine face 2 ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Carmen ce copil nazdravan [bis][:D] . Bine ca ai avut pe unde sa intri. Eu ar trebui sa sparg un geam daca s-ar intanmpla. Andrada din pacate nu e in apele ei. A facut o indigestie de cateva zile, a si vamat si are diaree. Luam smecta, ceai de menta, pine prajita si out fiert tare. E tare valesa ceea ce nu se intampla de obicei cand e bolnava. Afara e groaznic. Te i-a vantul pe sus. Mie mie frica si incasa .... Ana bine ca a fost doar o eruptie. Stii de la ce a facut-o? Acum ma duc ca am oalele pe foc. Va doresc week-end placut. ps. Ce medic orl avem noi in oras mai tare? Eu am o preoblema cu nsaul si as vrea sa o rezolv. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen vai de capul tau! Bine ca ai avut geam deschis si ca ai incaput. Geamul de la baia mea da tot in balcon, dar e minuscul, n-am sanse sa intru pe acolo. Eu cand intind rufe ii iau cu mine sa ma ajute [:D]. Bianca trage rufele jos de pe scaun, iar Rares imi da carligile din cutia in care le tin, unu cate unul, in mana. Aste pt vreo 2-3 minute, ca daca dureaza mai mult deja se plictisesc. Criss, esti sigura ca e doar o indigestie? Sa nu fie vreo enterocolita, vreun virusel ceva la burtica. Sanatate multa! Daca mai vomita, da-i metaclopramid picaturi. La Rares cu asta a mers cand am patit-o si noi. Sanatate multa! Ana la multi ani finutei voastre! Laura [mamica] de shtrumphi, [bonjovi] Rares si [zana] Bianca 13.06.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luara25, cand dai de mai bine, incepi sa ai pretentii si d-ai si tot cartesc eu acum cu intoarcerea asta in Romania. Sper insa sa fie bine. Sotul lucreaza foarte mult si sunt convinsa ca sunt multi care castiga bani pe munca cinstita. Ei nu is insa in fata, asa cum probabil fac cei imbogatiti peste noapte. Vrem la 4 cam. si pentru ca mama mea mai vine pe la noi si cu Lara, care e tare agitata e greu de impartit camera, in sufragerie stam la televizor, deci e bine sa fie o camera pt. ea separat (sau alti musafiri). Carmen, si eu i-am dat Larei STodal pt. tuse, doct. de aici, mi-a zis insa ca s-ar putea sa fie ceva cu alcool si sa nu-i mai dau. M-au zapacit doctorii astai! Asa e cand mergi la prea multi. Ana, ai grija de tine! Stiu ca nu e indicat o imbolnavire in primele luni de sarcina!Sanatate Casandrei! va dorim si noi un weekend placut cu copilasi cuminti! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Am avut ceva de recuperat [:)],chiar ati scris nu gluma,acum voi incarca sa raspund pe la fiecare si sper sa nu uit pe nimeni. Adriana ziarul a ramas la cumatrii mei ca le-am aratat si lor niste preturi,dar voi lua maine sau poimaine altul si iti voi scrie ce si cum.Ai dreptate in ceea ce priveste medicii,fiecare cu parerea lui. Ana bine ca nu a fost nimic grav,ceva asemanator a patit verisoara mea,ea chiar a avut si nu stia ca e insarcinata(facea si gentamicina) si a cam stat cu stres toata sarcina(ramasese si f f greu) dar a fost ok,a nascut o fetita f sanatoasa.Distractie placuta maine si sa va traiasca finuta!!!Pana la urma i/ai luat ghetute ?Te-ai descurcat?? Laura is tot pe fuga si in we nu prea am acces la calc,am sa ma uit si eu pe pozele voastre,promit [;)] Ianusca nu stiu ce sa zic cu febra,daca dr ti-a zis asa atunci e ok. Carmen,nasol faza cu balconul,era sa o patesc si eu,faza e ca eu va trebui sa spag geamul in caz de ceva.Am mai patit-o ca m-a inchis afara pe hol(dusesem gunoiul),noroc ca era Paul in casa si mi-a deschis.Am vazut ce mi-ai scris,merci oricum,nu-i bai,voi gasi eu ceva ceva pana la urma. Lora imi place ca esti vorbareata [;)]si tii subiectul activ,de fapt ma bucur sa vad ca sunt mai multe fete pe aici [;)] [*]Dana si cei mici [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...